Znaleziono 0 artykułów
17.10.2022

Emily Ratajkowski w spodniach w panterkę i swetrze oversize

17.10.2022
Emily Ratajkowski w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski należy do grona gwiazd, które uwielbiają zwierzęce printy. Na spacer z synem po Nowym Jorku modelka założyła proste spodnie w panterkę i obszerny sweter.

Panterka od dawna budzi kontrowersje w świecie mody. Niektórym kojarzy się z kiczem, inni zaś uważają ją za symbol luksusu i pożądania. Sięgają po nią gwiazdy estrady i srebrnego ekranu. Noszą rockmani i supermodelki – z Emily Ratajkowski na czele.

Ratajkowski często widziana jest w ubraniach ozdobionych zwierzęcym printem. Wieczorem 16 października modelka założyła spódnicę midi z wzorem imitującym tygrysie paski, a wcześniej tego samego dnia postawiła na proste spodnie w panterkę. Stylizację uzupełniła obszernym swetrem z wiezerunkiem Prince’a, białymi sneakersami i czarną torebką Chanel.

Emily Ratajkowski w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski żyje na pełnych obrotach, ostatnio wystąpiła w kilku pokazach na wiosnę-lato 2023. Intensywną karierę łączy z wychowywaniem syna Sylvestra. – Ciąża i macierzyństwo nauczyło mnie bardziej ufać swojemu ciału – mówiła modelka w rozmowie z portalem Vice. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij