Znaleziono 0 artykułów
11.04.2022

Emma Corrin w kampowej kreacji Loewe

11.04.2022
Emma Corrin (Fot. Getty Images)

Emma Corrin wie, jak zwrócić na siebie uwagę. 10 kwietnia gwiazda „The Crown” przybyła na galę Olivier Awards w Londynie, gdzie zaprezentowała się w kampowej kreacji od Loewe.

Emma Corrin lubi eksperymentować z modą. Razem ze swoim stylistą, Harrym Lambertem, stawiają na kamp i awangardę, celowy kicz i ironię. Aktorka chętnie sięga po kreacje Schiaparelli, Prady i JW Andersona. Wystąpiła również w kampanii „A Brave Heart” Miu Miu, w której zaprezentowała oryginalne sylwetki. Na ceremonię Emmy w 2021 roku przyszła w czepku na głowie i rękawiczkach zakończonych ostrymi pazurami.

(Fot. Getty Images)

10 kwietnia aktorka pojawiła się na gali Olivier Awards w Londynie, gdzie nominowana była za rolę w sztuce „Anna X”. Corrin i Lambert ponownie postarali się, aby kreacja gwiazdy została zapamiętana. Emma przybyła na ceremonię w total looku marki Loewe. Dopasowana sukienka maksi została ozdobiona printem w balony. Biust aktorki podtrzymywał biustonosz również skonstruowany z balonów. Balony obecne były także w lakierowanych botkach, gdzie zastąpiły obcas. Kreacja Loewe na sezon jesień 2022, którą założyła Corrin, została zaprezentowana podczas tygodnia mody w Paryżu.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij