Znaleziono 0 artykułów
22.07.2021

Emma Corrin bohaterką kampanii „A Brave Heart” Miu Miu

22.07.2021
(Fot. Steven Meisel)

Gwiazda serialu „The Crown” Emma Corrin została twarzą kampanii Miu Miu na jesień-zimę 2021 sfotografowanej przez Stevena Meisela.

Na początku marca dyrektorka kreatywna Miu Miu Miuccia Prada zebrała zespół projektantów, modelki i spakowała najnowszą kolekcję. Z Mediolanu poleciała na północny wschód Włoch, by na ośnieżonych stokach Cortiny, ponad trzy tysiące metrów nad poziomem morza, zaprezentować linię odzieży i dodatków na jesień-zimę 2021.

Pokaz, w którym moda zderzyła się z nieokiełznanymi żywiołami natury, miał być przede wszystkim manifestem kobiecej siły. Dlatego też na bohaterkę kampanii promującej kolekcję wybrano Emmę Corrin, szerszej publiczności znaną jako Lady Di z netfliksowego serialu „The Crown”. „Aktorstwo wymaga odwagi i emocjonalnej dojrzałości, które pozwalają artystom na odsłonięcie duszy. W Miu Miu celebrujemy taką właśnie śmiałość” – czytamy w oświadczeniu.

(Fot. Steven Meisel)

W serii portretów studyjnych autorstwa Stevena Meisela Corrin lawiruje między różnymi tożsamościami. Ubrana w małą czarną z dekoltem w literę „V” obszytym szeregiem kryształowych ćwieków emanuje siłą. W kaszmirowym sweterku, przeskalowanych bojówkach z grafitowej wełny oraz futrzanych butach oddaje radość. Natomiast w kożuszkach z baranka, włóczkowych kurtkach i sukienkach z jedwabiu inspirowanych XX-wiecznymi halkami bieliźnianymi, jest już bardziej melancholijna.

(Fot. Steven Meisel)

Portretom będzie towarzyszył cykl pięciu filmów (pierwszy z nich już opublikowano w sieci), w których Emma odczytuje anegdoty oraz opowiada historie, te prawdziwe i te wyimaginowane, znów zacierając granice między aktorską grą a rzeczywistością.

Zdjęcia: Steven Meisel

Stylizacja: Lotta Volkova

Kierownictwo kreatywne: M/M Paris

Modelka: Emma Corrin

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij