Znaleziono 0 artykułów
01.12.2020

„Euforia”: Opowieść wigilijna

01.12.2020
Fot. materiały prasowe HBO

Choć na drugi sezon serialu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, twórcy właśnie zapowiedzieli pojawienie się dwóch specjalnych odcinków.

Zaledwie ośmioodcinkowy serial w kilka dni podbił serca widzów na całym świecie. Zdobył trzy statuetki Emmy, wylansował modę na brokat i wykreował nowe gwiazdy wielkiego formatu z Zendayą, Hunter Schafer, Barbie Ferreirą i Alexą Demie na czele. Już miesiąc po premierze pierwszego sezonu zapowiedziano kontynuację. Na drodze do realizacji stanęła pandemia. „Musieliśmy się wstrzymać i poczekać aż będziemy pewni, że wszyscy na planie są bezpieczni” – czytamy w oświadczeniu.

Fot. materiały prasowe HBO

Teraz produkcja HBO powraca w dwóch odcinkach specjalnych, co za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych ogłosiła odtwórczyni roli Rue Bennett niespełna 10 godzin temu: „Naprawdę bardzo tęskniliśmy. Świąteczna Euforia już niebawem”. Jak czytamy na stronie platformy, pierwszy z odcinków, zatytułowany „Trouble Don’t Last Always” pojawi się 6 grudnia. Będziemy w nim podążać za Rue po tym, jak została pozostawiona przez ukochaną Jules (Hunter Schafer) na peronie. Data premiery i fabuła kolejnej części wigilijnej historii zostanie podana wkrótce.

 

Produkcja HBO wkracza w mroczny świat nastolatków, zakrapiany brokatowymi łzami. Uczniowie obserwowani przez Sama Levinsona mierzą się z uzależnieniami i stają twarzą w twarz z prawdziwą przyjaźnią i miłością. Jak będzie wyglądało ich życie wraz z nadejściem pierwszej gwiazdki? Tego dowiemy się już 6 grudnia.

 

 

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij