Znaleziono 0 artykułów
22.03.2024

Finał projektu #HerStory w Hotelu Bristol

22.03.2024
Finał projektu #HerStory w Hotelu Bristol (Fot. Materiały prasowe)

Projekt #HerStory, zrealizowany przy współpracy warszawskich hoteli sieci Marriott International z Fundacją Girls Future Ready, dobiegł końca. Finałem programu był panel dyskusyjny zorganizowany w Hotelu Bristol przez laureatkę projektu, Patrycję Skowrońską. Wydarzenie poprowadziła Hanna Rydlewska, dyrektorka wydawnicza „Vogue Polska”.

Fundacja Girls Future Ready została założona w 2018 roku przez 14-letnią wówczas Zofię Kierner. Jej celem jest pomaganie młodym Polkom odkrywać swój potencjał, rozwijać wiarę we własne możliwości oraz uczyć kompetencji przyszłości. Fundacja realizuje wiele projektów, realnie wspierających młode dziewczyny. Jednym z nich był program #HerStory, motywujący Polki do działania. Młode dziewczyny miały możliwość pracy z doświadczonymi kobietami z różnych dziedzin, które pomagały im w rozwoju własnych przedsięwzięć i realizacji zawodowych marzeń.

Finał projektu #HerStory w Hotelu Bristol (Fot. Materiały prasowe)

Finał projektu #HerStory

Jedną z laureatek programu jest Patrycja Skowrońska, której mentorką została Nicole Chojnicka, managerka HR Hotelu Bristol. Wraz z nią zorganizowała finał projektu w postaci panelu dyskusyjnego „Szklany sufit – czy już go rozbiłyśmy?”.

Bycie mentorką to ogromna przyjemność, ale również odpowiedzialność – był to dla mnie sprawdzian dojrzałości liderskiej, dlatego rekomenduję doświadczenie tego procesu każdemu, kto chce budować wokół siebie środowisko przyszłych sukcesorek/ów. Praca z Patrycją była dla mnie niezwykle inspirująca i cieszę się, że mogłam podzielić się z nią swoją pasją do hotelarstwa. W Hotelu Bristol należącym do największej sieci hotelarskiej Marriott International wsparcie potencjału kobiet jest bardzo ważne. Możemy poszczycić się wspaniałymi wynikami w zatrudnieniu kobiet na stanowiskach kierowniczych, realnie tworząc możliwości do rozwoju kariery – skomentowała Nicole Chojnicka.

Wydarzenie rozpoczęła prelekcja prowadzona przez Hannę Rydlewską, dyrektorkę wydawniczą „Vogue Polska”. W panelu wzięły udział Blanka Jordan, Dagmara Brzezińska oraz Adriana Rychter, które wspólnie próbowały odpowiedzieć na pytanie, czy kobiety wciąż walczą z nierównościami w życiu zawodowym.

Finał projektu #HerStory w Hotelu Bristol (Fot. Materiały prasowe)

Pamiętajcie o tym, że ciągłe dążenie do rozwoju i do naginania swoich barier jest jedyną drogą do osiągnięcia sukcesu. Komfort nigdy wam tego nie zapewni – podsumowała Dagmara Brzezińska podczas rozmowy.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Finał projektu #HerStory w Hotelu Bristol
Proszę czekać..
Zamknij