Znaleziono 0 artykułów
14.02.2019

Flaming & Co otwiera strefę na Vogue Polska Festiwal

14.02.2019
(Fot. materiały prasowe)

Szampan z popcornem i bułeczki z cynamonem  – warszawska restauracja przygotowuje na nasz festiwal przekąski inspirowane modą.

Flaming & Co to jedno z tych miejsc na mapie Warszawy, w których czas zwalnia, a wystrój przenosi nas do amerykańskiego Hamptons. - Atmosferze panującej we Flamingu bliżej jest do tej z amerykańskich restauracji niż na przykład francuskich. U nas gość jest najważniejszy. Nikt nie może poczuć się tutaj jak intruz, a tak często czują się klienci francuskich restauracji. Przyszłością restauracji jest indywidualne podejście do gości. Flaming to oferuje. Szef kuchni wie, jakie dania lubią stali bywalcy. Niektórzy mają tu nawet personalizowane kieliszki – podsumowuje Michała Będzia, współwłaściciel restauracji.

W najbliższy weekend Flaming & Co wychodzi w przestrzeń miasta, otwierając strefę w warszawskim PKiN-ie i Foodtrucka przed budynkiem od strony Alei Jerozolimskich. A wszystko to w ramach Vogue Polska Festiwal.

Szampan z popcornem, bułeczki z cynamonem albo kanapka Jack Daniels Pulled Pork to tylko kilka pozycji z menu przygotowanego specjalnie na pierwsze urodziny „Vogue Polska”. Każda z propozycji jest tak przemyślana, by nawiązywać do kontekstu wydarzenia. – Przygotowując propozycje menu, inspirowaliśmy się Vogue Café, które odwiedziliśmy podczas ostatniego pobytu w Porto, ale nie zapomnieliśmy oczywiście o flamingowych akcentach.
Zapytany o dość zaskakującą przekąskę podawaną w „gazetowym rożku” z kieliszkiem bąbelków, uśmiecha się. – Pomysł na podanie popcornu z szampanem został podpatrzony w jednej z restauracji Ralpha Laurena w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych.

Pełne menu restauracji Flaming & Co, dostępne na festiwalu:

– Sandwich: Jack Daniels Pulled Pork
– Sandwich: Rainbow Vegetables
– Sałatka Quinoa z warzywami
– Warzywa z dipem
– Muffiny
– Ciastka owsiane
– Pączki z nadzieniem
– Bułeczki z cynamonem
– Popcorn z szampanem

Vogue Polska Festiwal

Partnerem głównym Vogue Polska Festiwal jest Audi.

Basia Czyżewska
Proszę czekać..
Zamknij