Znaleziono 0 artykułów
28.04.2023

Florence Pugh z prostą grzywką

28.04.2023
Florence Pugh (Fot. Getty Images)

Florence Pugh zdecydowanie nie należy do gwiazd, które przez lata wierne są jednej estetyce. Aktorka, która jeszcze niedawno zachwycała bobem z przedziałkiem na boku, przed ponownym otwarciem butiku Tiffanyego w Nowym Jorku zdecydowała się na nową fryzurę z prostą grzywką.

Nowy sezon zachęca do urodowych eksperymentów. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które wraz z nadejściem wiosny odświeżają wizerunki. Jedne, na czele z Emily Ratajkowski, Zendayą, Miley Cyrus i Katie Holmes, nie wierząc w półśrodki, decydują się na całkowite metamorfozy. Inne szukają sposobów na dyskretne zmiany, co może zapewnić dobrze ścięta grzywka. Na tego rodzaju ruch zdecydowały się już takie gwiazdy jak Julia Roberts, Ava Elizabeth Phillippe i Sydney Sweeney. Nową fryzurę z grzywką ma także Florence Pugh.

Aktorka nie przywiązuje się do jednego looku, estetyki czy koloru włosów. Uwielbia miksować kolory, wybierać projekty o zaskakujących krojach, a na czerwonym dywanie eksperymentuje nie tylko ze strojami. Pugh w ciągu ostatnich dwóch lat nosiła długie blond pasma z różowymi końcówkami, krótki bob i jasną fryzurę pixie cut. Do udziału w filmie „A Good Person”, w reżyserii jej byłego partnera Zacha Braffa, gwiazda przefarbowała włosy na brązowo. Na potrzeby jednej sceny aktorka sama obcięła sobie włosy, prezentując później na Instagramie nową fryzurę modern mullet. Fotografię opublikowaną 31 października 2021 roku w mediach społecznościowych podpisała: „zrobiłam coś” i dodała emoji z nożyczkami. Niedługo później Pugh znów była blondynką, a na premierze dramatu w Nowym Jorku pozowała już w fantazyjnym upięciu (dzieło stylisty Petera Luxa).

Florence Pugh z prostą grzywką na otwarciu butiku Tiffany’ego (Fot. Getty Images)

Aktorka zaskoczyła kolejną metamorfozą, kiedy pojawiła się na otwarciu nowego butiku Tiffanyego. Na wydarzenie, które odbyło się 27 kwietnia w Nowym Jorku, Pugh wybrała kreację jednego ze swoich ulubionych domów mody – Valentino. Wystylizowana przez Rebeccę Corbin-Murray, aktorka tego wieczoru postawiła na zjawiskową, pistacjową, eteryczną suknię z prześwitami. Uzupełnieniem stylizacji była oczywiście biżuteria od Tiffany & Co. Pugh urodę podkreśliła makijażem w kolorze nude z subtelnie przydymionym spojrzeniem. Z nową fryzurą, lobem z prostą grzywką, gwiazda przypominała Michelle Pfeiffer w „Człowieku z blizną”.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij