Znaleziono 0 artykułów
05.10.2022
Artykuł sponsorowany

It’s personal

05.10.2022
Ciocia Liestyle / Fot. Ivan Bambalin

Dziennikarka muzyczna Gabi Drzewiecka zdradza, co oznaczają jej tatuaże – najbardziej osobisty element jej wizerunku. Agnieszka Wolszczyk, w sieci znana jako Ciocia Liestyle, opowiada o tym, jak odnajduje się w roli matki i czego codziennie uczy się od swojej córki. Natomiast Agnieszka Zygmunt, redaktorka Vogue.pl, przyznaje, że pasja do gamingu nauczyła ją nie tylko pisania długich treści, lecz także odwagi. Co łączy wszystkie bohaterki?

Życie potrafi zaskakiwać na każdym kroku. Spontaniczność i umiejętność dopasowania się do nowych sytuacji pozwalają jednak z niespodziewanych i nieplanowych zdarzeń wyciągnąć coś dobrego, potraktować to jako początek nowej, wspaniałej przygody. Pójście na spacer w innym kierunku niż dotychczas? Nieplanowane wyjście na miasto z przyjaciółmi? Dopóki wszystko odbywa się w poczuciu absolutnego komfortu, jedyne, co może cię czekać, to niezapomniane przeżycia i ciekawa lekcja, z której nauka być może zaowocuje w przyszłości.

Gabi Drzewiecka / Fot. Ivan Bambalin

Taką wizję świata i podejście do codziennego życia celebruje marka Triumph, która stworzyła nową kolekcję bielizny Flex Smart. Jej głównym założeniem jest absolutne dostosowanie się do anatomii i mobilności ciała, dając wrażenie „drugiej skóry” i pozwalając na swobodne podejmowanie szybkich działań. W ten sposób marka zachęca kobiety do odnajdywania w sobie spontaniczności i wolności bycia tym, kim chcą być każdego dnia. Tak narodził się pomysł, by spotkać się z trzema zupełnie różnymi kobietami: dziennikarką muzyczną Gabi Drzewiecką, influencerką Agnieszką Wolszczyk, znaną w sieci jako Ciocia Liestyle, oraz Agnieszką Zygmunt, redaktorką Vogue.pl. Zgodnie z hasłem „It’s Personal”, bohaterki podzieliły się swoimi osobistymi historiami, o których nie mówią na co dzień.

Agnieszka Zygmunt / Fot. Ivan Bambalin

Agnieszka Wolszczyk  aka Ciocia Liestyle zdradza, czego codziennie uczy się od swojej córki, czym jest dla niej definicja odwagi i dlaczego chciałaby jej przekazać, że bycie sobą jest ważniejsze od bycia grzeczną. Gabi Drzewieckiej przez całe życie towarzyszy nie tylko muzyka, lecz także ukochane psy, które stały się bohaterami najbardziej osobistego elementu wizerunku dziennikarki – jej tatuaży. Prezenterka zdecydowała się opowiedzieć o swoich „trzech M” – Marcelu, Mordce i Myszce. Natomiast Agnieszka Zygmunt dzieli się swoją tajemnicą: zanim została dziennikarką i redaktorką online, była gejmerką i to napisana przez nią solucja do gry Tomb Raider: The Angel of Darkness była jej pierwszą oficjalną publikacją w sieci. Czy od wirtualnej, kobiecej postaci Lary Croft można nauczyć się odwagi w prawdziwym życiu? Posłuchajcie wszystkich trzech historii.


Credits
Reżyseria: Ivan Bambalin @ivan.bambalin via @the_moonfilms
DOP: Bogdan Borysenko @godgiven.dp
Asystent światła: Marcin Majewski/ Heliograf 
Stylizacja: Kacper Kujawa @kujawakacper 
Make-up: Kama Jankowska @hellokama via @artfaceswarsaw 
Hair: Michał Pasymowski @pasymowski_michal via @artfaceswarsaw 
Scenografia: Dagmara Stępień @dagmara_stepien_ 
Produkcja: Marta Knaś @unfoundstudio / Vogue Polska 
Asystentka produkcji: Kasia Krychowska @kasiakrychowska 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij