Znaleziono 0 artykułów
07.12.2020

Gabriela Hearst nową dyrektorką kreatywną Chloé

07.12.2020
Gabriela Hearst (Fot. materiały prasowe Gabriela Hearst/Vogue International)

Po czterech latach pracy dla Chloé Natacha Ramsay-Levi ogłosiła odejście ze słynnego domu mody. Niespodziewana decyzja wstrząsnęła branżą. Teraz marka ogłasza następczynię – Gabrielę Hearst.

„Jestem bardzo dumna z tego, co osiągnęliśmy razem z życzliwością, konsekwencją i autentycznością. Chcę podziękować Chloé za tę szansę. Jestem równie wdzięczna za ich wsparcie w decyzji o odejściu ze stanowiska” – napisała na Instagramie w czwartkowy wieczór Natacha Ramsay-Levi. Cztery dni później dom mody ogłosił nazwisko następczyni projektantki. Została nią Gabriela Hearst, która od dziś zaczyna pracę.

 

Jak możemy się domyślić, nowa osoba wprowadzi niemałą rewolucję. Przewiduje się, że Gabriela Hearst, jako orędowniczka zrównoważonego rozwoju i równości, postawi na ekologię oraz wzmocnienie pozycji kobiet we francuskim domu mody. Efektów jej pracy możemy wyczekiwać wraz z pojawieniem się kolekcji na sezon jesień-zima 2021. Mimo przyjęcia nowej posady projektantka nie zamierza opuścić autorskiej marki.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij