Znaleziono 0 artykułów
02.03.2021

Wspólny projekt Brodki i Quebonafide

02.03.2021
Monika Brodka (Fot. Macin Kempski) 

Na profilach artystów w mediach społecznościowych opublikowano wspólne zdjęcie. Wszystko wskazuje na to, że zapowiada singiel Brodki „Game Changer” z gościnnym udziałem Quebonafide.  

O tym, że Monika Brodka szykuje nową płytę, mówi się od dawna (ostatnią „Clashes” wydała w 2016 roku). Od tamtej pory artystka współpracowała z MTV Unplugged, a w lipcu 2018 roku zaprezentowała światu własną wersję piosenki „Wszystko czego dziś chcę” Izabeli Trojanowskiej, która promowała ścieżkę dźwiękową serialu Showmaxa „Rojst”. Po ponad dwuletniej przerwie, na początku stycznia 2021 roku, Brodka wystąpiła gościnnie w singlu PRO8L3M-u „Żar”, a teraz zapowiedziała teledysk do autorskiego kawałka „Game Changer”, publikując na Instagramie zdjęcie stylizowane na starą ślubną fotografię. Obok niej pojawił się raper Quebonafide. „Czas na zmianę gry” – napisała.  

Zdjęcie autorstwa Przemka Dzienisa zostało udostępnione także w poście na profilu Quebo. Odsyła do linków bio na Instagramie, a te z kolei kierują do odliczania do premiery na platformie YouTube. Ta odbędzie się 3 marca 2021 roku o 11:00. I choć ksywka rapera nie jest oficjalnie wpisana jako featuring, możemy być pewni, że odegra on w projekcie znaczącą rolę.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij