Znaleziono 0 artykułów
20.07.2020

Giorgio Armani „My Way”: nowy rozdział kobiecości

20.07.2020
Adria Arjona / (Fot. Materiały prasowe)

Nowe perfumy od Giorgio Armaniego to promienny, kobiecy zapach na bazie białych kwiatów. Zostały zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju.

Zapach „My Way” to hołd dla podążania własną drogą i uczenia się od innych. Opowiada o tym, jak życiowe podróże (zarówno geograficzne, jak i emocjonalne) kształtują nasz charakter. Perfumom „My Way” przyświeca misja zawarta w sentencji: „Jestem tym, co przeżywam”. Wyróżniają się kobiecym zapachem na bazie białych kwiatów.

My Way / (Fot. Materiały prasowe)

Adria Arjona twarzą kampanii

Twarzą kampanii perfum została amerykańska aktorka Adria Arjona. Gwiazda dołączyła do zespołu jako ambasadorka zapachu, ale też twarz makijażu Armani Beauty. Obecnie pracuje przy filmie Marvela „Morbius”, którego premiera odbędzie się w 2021 roku. – Adria Arjona jest podróżniczką, współczesną młodą kobietą. Inteligentną, ciekawą, wolną od uprzedzeń, niezależną i zdolną cenić każde doświadczenie życiowe. Jest obywatelką świata, która dzięki autentycznym doświadczeniom i spotkaniom może naprawdę powiedzieć: Jestem tym, co przeżywam – mówił Giorgio Armani.

My Way / (Fot. Materiały prasowe)

Perfumy w duchu zrównoważonego rozwoju

Perfumy „My Way” to punkt zwrotny w działaniach marki. Zostały stworzone w duchu zrównoważonego rozwoju, tak aby zmniejszyć wpływ produkcji na środowisko. – Problemy środowiska powinny być bliskie sercu każdego, teraz bardziej niż kiedykolwiek. Nie możemy ignorować faktu, że przyszłość młodszych pokoleń zależy od naszych wyborów – podkreśla projektant. Materiały pochodzą z recyklingu, a innowacyjny system napełniania flakonów pozwala na redukcję produkowanych odpadów. Marka Armani Beauty zobowiązała się do zmniejszania śladu węglowego o dodatkowe 25 proc. i osiągnięcia neutralności węglowej do 2025 roku.

Perfumy „My Way” będą dostępne w Polsce od 24 sierpnia.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij