Znaleziono 0 artykułów
16.12.2019

Gwiazdy „Grease” znowu razem

16.12.2019
Sandy i Danny w "Grease" (Fot. Collection Christophel/RnB/East News)

Podczas festiwalu dla fanów musicalu John Travolta i Olivia Newton-John ponownie wcielili się w postacie Danny’ego i Sandy.

Ponad cztery dekady po premierze „Grease”, musical cieszy się niesłabnącą popularnością. Dla jednych to film młodości, dla innych – esencja odległych lat 70-tych. W październiku poinformowano, że HBO Max przygotowuje serialowy spin-off „Grease”. Zarówno dla starych, jak i nowych fanów kultowej produkcji w West Palm Beach na Florydzie zorganizowano „Meet n' Grease”, na którym pojawili się odtwórcy ról Danny’ego i Sandy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Grease is still the word. Opening night of #MeetNGrease at the @coralskyamp in West Palm Beach!

Post udostępniony przez John Travolta (@johntravolta)

John Travolta i Olivia Newton-John zrobili fanom niespodziankę, pojawiając się w kreacjach kultowych postaci. Odtwórca roli Danny’ego postawił na czarną stylizację z kultową skórzaną ramoneską. Filmowa Sandy założyła żółtą spódnicę, koszulę i sweterek, odtwarzając kostium bohaterki z wykonania piosenki „Summer Nights”. 

Na wieczorną sesję pytań i odpowiedzi Olivia Newton-John założyła skórzaną kurtkę, która niedawno wróciła do jej prywatnej kolekcji po tym, jak fan filmu kupił ją na aukcji charytatywnej za ponad 200 tysięcy dolarów, a następnie sprezentował ją aktorce.

(Fot. East News)

Dla niewtajemniczonych, „Grease” to historia uroczej Sandy i młodego buntownika Danny’ego, którzy zakochują się w sobie podczas wakacji. Wraz z końcem lata para rozstaje się, ale ponownie spotykają się w liceum. To wystawi na próbę ich wakacyjną relację.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij