Znaleziono 0 artykułów
10.06.2022

Gwiazdy na ślubie Britney Spears

10.06.2022
Fot. Getty Images

W czwartek 9 czerwca Britney Spears wzięła ślub z wieloletnim partnerem Samem Asgharim. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyły jej hollywoodzkie gwiazdy – Madonna, Selena Gomez, Drew Barrymore, Paris Hilton czy Donatella Versace, która zaprojektowała kreację panny młodej.

„Kultowe kobiety wspierające kultową kobietę. Gratulacje, Britney, kochamy cię” – napisała Donatella Versace na Instagramie pod filmikiem i zdjęciem, na którym Britney Spears stoi w białej sukni otoczona wianuszkiem gwiazd. Razem z projektantką obecne są też Paris Hilton, Madonna, Selena Gomez i Drew Barrymore. Na krótkim wideo słychać też fragment piosenki „Vogue” – hitu Madonny z 1990 roku: „Don't just stand there, let's get to it / Strike a pose, there's nothing to it / Vogue” („Nie stój tak, bierz się do roboty / Przybierz pozę, nie ma w tym nic trudnego / Tańcz”).

Wszystko wskazuje na to, że gwiazdy na ślubie Britney Spears i Sama Asghariego bawiły się wybornie. Post szybko staje się viralem. Skomentowały go już, wysyłając serca, m.in. Chiara Ferragni czy słynna makijażystka Pat McGrath. Uroczystość, która okazała się wydarzeniem tygodnia, odbyła się w czwartek 9 czerwca w Los Angeles.

To właśnie Donatella Versace zaprojektował śnieżnobiałą kreacją ślubną panny młodej. „Suknia jest wykonana z delikatnego białego jedwabiu i ma tzw. portretowy dekolt, który spływa na ramionach i łączy się z linią perłowych guzików” – napisała projektantka, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie gotowego projektu. Spears do sukni o klasycznym fasonie dobrała białe dodatki: długi welon, transparentne rękawiczki i szeroki naszyjnik. Pan młody na tę szczególną okazję wybrał czarny smoking z białą różą w butonierce.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij