Znaleziono 0 artykułów
07.07.2021

Gwiazdy pomagają uwolnić Britney Spears

07.07.2021
Fot. Getty Images

Pod koniec czerwca Britney Spears zwróciła się do sądu z prośbą o uchylenie ubezwłasnowolnienia. – Chcę odzyskać moje życie – wyznała gwiazda popu. Mariah Carey, Miley Cyrus i Paris Hilton chcą jej pomóc.

W oświadczeniu Britney Spears ujawniła szokujące szczegóły kurateli, jaką sprawuje nad nią ojciec. Gwiazda przyznała, że odmawia się jej podstawowych praw. Poddawana jest przymusowemu leczeniu, zabrania się jej ponownego wyjścia za mąż i urodzenia dziecka. Britney została objęta kuratelą w 2008 roku z powodu problemów psychicznych. Pieczę nad jej 60 milionowym majątkiem sprawuje ojciec Jamie, który „uwielbia kontrolę, jaką mu dano, aby krzywdzić własną córkę”, jak mówi Spears.

Wiele gwiazd poparło piosenkarkę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Saint Hoax (@sainthoax)

„We love you Britney!!! Stay strong” (Kochamy cię, Britney!!! Bądź silna”), napisała na Twitterze Mariah Carey.

„Stay strong Queen!! You deserve better” („Bądź silna, Królowo!! Zasługujesz na więcej”), wtóruje jej Khloé Kardashian.

„Free Britney, Free Britney!” („Uwolnić Britney, uwolnić Britney!”), zaśpiewała Miley Cyrus podczas koncertu w Las Vegas.

„I will always support and love Britney. She is so kind and sweet, and she deserves her freedom. I’ve been saying #FreeBritney for a long time, and I will keep saying it until she is free” („Zawsze będę wspierać i kochać Britney. Zasługuje na wolność. Nawoływałam #FreeBritney od dłuższego czasu i będę to powtarzać, aż zostanie uwolniona”), napisała Paris Hilton na Instagramie.

Sąd w Los Angeles odrzucił złożony kilka miesięcy temu wniosek adwokata piosenkarki o zakończenie kurateli. Sąd nie zabrał jeszcze głosu w sprawie nowych faktów w sprawie. Więcej o ubezwłasnowolnieniu Britney już jutro na Vogue.pl. 

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Gwiazdy pomagają uwolnić Britney Spears
Proszę czekać..
Zamknij