Znaleziono 0 artykułów
23.06.2022

Nowe piętro we flagowym sklepie HalfPrice w Warszawie

23.06.2022
Fot. materiały prasowe

W czwartek 23 czerwca we flagowym sklepie HalfPrice przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie otworzyło się nowe piętro w całości dedykowane asortymentowi Home. W ofercie znajdziemy starannie wyselekcjonowane meble, dodatki do domu, produkty dla zwierząt oraz część spożywczą. 

HalfPrice rozszerza swoją ofertę. W sklepie, znajdującym się w warszawskim domu handlowym Wars Sawa Junior, otwarto dla klientów trzecie piętro, poświęcone ofercie Home. Na 1768 metrowej przestrzeni znajdziemy strefy Kuchnia, Jadalnia, Łazienka, Salon, Sypialnia, Ogród oraz Meble. Na półkach czekają przybory kuchenne, przyrządy do pieczenia, dekoracje, oświetlenie czy doniczki. 

Fot. materiały prasowe

Trzecie piętro w warszawskim sklepie HalfPrice spełnia każdą możliwą potrzebę z zakresu wystroju, wyposażenia i miłego spędzania czasu w ukochanym wnętrzu. A co najważniejsze, zawsze w niezwykle atrakcyjnej cenie – do 80 proc. taniej od tej producenta.

Na dwóch pozostałych kondygnacjach wciąż znajduje się duży wybór produktów popularnych światowych marek. Asortyment wszystkich sklepów HalfPrice obejmuje bowiem odzież, obuwie, akcesoria, produkty sportowe, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu. 

Produkty z oferty HalfPrice można zakupić na stronie www.halfprice.eu.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Design
  3. Nowe piętro we flagowym sklepie HalfPrice w Warszawie
Proszę czekać..
Zamknij