Znaleziono 0 artykułów
02.01.2024

Halle Berry zachwyca w stylizacji w nurcie „no pants”

02.01.2024
Fot. Getty Images

Najnowszą stylizację Halle Berry najlepiej podsumować wersem z piosenki Kendricka Lamara „Money trees”, w której rapuje: „It go Halle Berry or hallelujah”. Zachwytom nie ma końca, bo aktorka udowodniła, że dojrzałość nie oznacza końca zabawy z modą i eksperymentowania z odważnymi trendami. Kompletując sylwestrowy look, na nowy poziom wzniosła estetykę „no pants”, łącząc koronkowe body wyłącznie ze złotą marynarką i butami na platformie.

Halle Berry na czerwonym dywanie: Eleganckie stylizacje, eksperymenty ze zmysłową modą

Halle Berry w sierpniu 2023 roku skończyła 57 lat, a dojrzałość celebruje odważniejszymi niż kiedyś eksperymentami z modą. Na czerwone dywany zamiast romantycznych sukienek wybiera modele ze zmysłowymi wycięciami, czasami też zamienia je na garnitury – dopasowane, o poszerzonych ramionach stylizowanych na power dressing, noszonych na gołe ciało lub seksowne body z koronki.

Kreacja Halle Berry na sylwestra to kolejne wcielenie trendu no pants

To ostatnie wykorzystała też w stylizacji na sylwestra, jednak nie jako jeden z jej elementów, ale najważniejszy składnik. Wokół koronkowego body aktorka zbudowała jedną z najbardziej brawurowych interpretacji trendu „no pants”, jaką w ostatnich tygodniach widzieliśmy u gwiazd. Na body nałożyła jedynie marynarkę w kolorze antycznego złota i dobrała do tego buty na niebotycznych platformach. Dyskretnym dopełnieniem stylizacji była złota biżuteria – kaskadowy naszyjnik i pierścionki, a także delikatny makijaż i włosy ułożone w nonszalanckie fale.

Stylizacje gwiazd w nurcie „no pants” to odpowiedź na największy trend z wybiegów

Mimo początkowych wątpliwości trend na nienoszenie spodni zadomowił się wśród znanych nazwisk szybko i na długo. Niektóre gwiazdy wybierają go na wieczorowe wyjścia, inne nawet na co dzień, eksperymentując z jego rozmaitymi odsłonami i łącząc z innymi gorącymi tendencjami z wybiegów. Jeśli patrzeć na to, co działo się na pokazach na wiosnę-lato 2024, w kolejnym sezonie będzie go jeszcze więcej, co tylko daje szansę na to, by wreszcie przestać postrzegać go w kategorii kontrowersji. Pytanie o to, co wypada, już od dawna wydaje się nie tylko nietaktowne, ale i po prostu niepotrzebne.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij