Znaleziono 0 artykułów
08.04.2022

Nowa polska marka do pielęgnacji dłoni – HandyLab

08.04.2022
Fot. Materiały prasowe

W ostatni dzień marca w NYX Hotel Warsaw premierę miała nowa polska marka: HandyLab. W jej ofercie znalazły się produkty dedykowane dłoniom, które pozwalają wykonać domowy rytuał pielęgnacyjny rodem ze SPA.

Kilka lat temu Iwona Wójcik postanowiła stworzyć markę, której motywem przewodnim będzie pielęgnacja dłoni. Po dopracowaniu formuł powstały kosmetyki HandyLab. Starannie dobrane składniki aktywne oraz wygodna i przemyślana forma aplikacji, pozwoliły stworzyć idealne narzędzia do domowego rytuału SPA.

Co więcej, HandyLab to marka, która ma w planach promować artystów, wspierać potrzebujących oraz angażować ekspertów z różnych dziedzin życia. – Zawsze miałam potrzebę działania i tworzenia, w szczególności w przypadku ważnych dla mnie idei. Uważam, że dbanie o siebie to podstawa, na której tworzy się troska o innych i o nasze otocznie. Filozofia HandyLab powstała z potrzeby przywrócenia zmysłowi dotyku jego znaczenia. Dłonie są naszą wizytówką zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Większość codziennych czynności wykonujemy dłońmi, dlatego zasługują na szczególną pielęgnację – mówi założycielka marki.

Fot. Materiały prasowe

W ofercie HandyLab znalazły się m.in. maski do dłoni: Extreme Retinol Regenerating, która przyspiesza proces odnowy skóry i wspomaga produkcję kolagenu oraz odżywiająca Extreme Hyaluron Revitalizing z nawilżającym kwasem hialuronowym oraz olejkiem jojoba, macadamia i witaminą C. Każdy z produktów HandyLab ma wysoką fotoprotekcję (SPF 20). To zdecydowany wyróżnik marki. W najbliższych miesiącach jej portfolio rozszerzy się o komplementarne produkty z retinolem i kwasem hialuronowym – krem i peeling do dłoni.

Ambasadorką marki została Irena Kamińska-Radomska. Wiedzę z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych zdobyła szkoląc się w The Protocol School of Washington pod okiem szefa protokołu Białego Domu. Wybór ambasadorki ma podkreślać znaczenia dłoni w etykiecie, biznesie i wizerunku kobiet oraz mężczyzn.

Kosmetyki HandyLab dostępne są w drogeriach Super-Pharm, w perfumerii online Douglas, partnerskiej sieci Nutridome oraz w sklepie internetowym www.handylab.pl. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij