Znaleziono 0 artykułów
04.09.2020

„Happiest Season”: Komedia romantyczna na święta

04.09.2020
(Fot. Getty Images)

Tegoroczna świąteczna komedia romantyczna z Kristen Stewart i Mackenzie Davis w rolach głównych zrywa ze stereotypami. Opowie o miłości pary jednopłciowej, która chce wziąć ślub.

Kto powiedział, że bożonarodzeniowe historie są zarezerwowane wyłącznie dla olśniewających blondynek, które w wigilijną noc spotykają księcia z bajki? Właśnie ukazał się pierwszy zwiastun najnowszego filmu Clei DuVall (aktorka znana z „Figurantki” i „Opowieści podręcznej”, reżyserowała odcinek serialu „Szukając Alaski”) o parze zakochanych – Abby i Harper.

Kristen Stewart, gwiazda kultowej sagi „Zmierzch” i „Aniołków Charliego”, zagra Abby. Kobieta pragnie oświadczyć się swojej dziewczynie podczas corocznego przyjęcia w rodzinnym domu ukochanej. W trakcie świątecznych przygotowań odkryje jednak, że Harper nie ujawniła orientacji konserwatywnym krewnym.

U boku Stewart zobaczymy Mackenzie Davis, aktorkę znaną z „Terminator: Mroczne przeznaczenie” i „Czarnego lustra”, a w pozostałych rolach wystąpią m.in.: oscarowa gwiazda, Mary Steenburgen, czy Victor Garber z „Titanica”.

Uniwersalna historia opowiedziana z nowej perspektywy

Scenarzystka i reżyserka „Happiest Season” stworzyła opowieść, która, jak sama mówiła, „prezentuje jej historię”. – Stres związany z uroczystościami w gronie najbliższych dotyczy każdego z nas, bez względu na seksualność – dodała Stewart.

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij