Znaleziono 0 artykułów
20.02.2024

Hilary Swank promuje film „Ordinary Angels” w zachwycającej czerwonej sukni

20.02.2024
Fot. Getty Images / Michael Loccisano

W poniedziałek 19 lutego, Hilary Swank wzięła udział w premierze filmu „Ordinary Angels”, która odbyła się w SVA Theater w Nowym Jorku. Gwieździe, która 10 miesięcy temu powitała na świecie bliźniaki, towarzyszył mąż Philip Schneider.

Dwukrotna laureatka Oscara na swoją pierwszą premierę po porodzie wybrała zachwycającą czerwoną suknię z głębokim dekoltem, zmysłowo odsłaniającą ramiona. Ciemne włosy ze złotymi refleksami aktorka ułożyła w sprężyste loki, delikatnie opadające na prawy bok.

Aktorka uzupełniła swój look diamentowymi kolczykami marki Kwiat oraz retro pierścionkiem z rubinem i diamentem od Fred Leighton. Rysy twarzy podkreśliła delikatnym cieniem do powiek i różem, a usta pomalowała subtelnym błyszczykiem.

Fot. Getty Images / Michael Loccisano

Hilary Swank promuje film „Ordinary Angels”, ale to czerwona sukienka gra pierwszoplanową rolę

W bazującym na prawdziwych wydarzeniach filmie „Ordinary Angels” Hilary Swank wciela się w rolę fryzjerki Sharon Stevens. Jej bohaterka to charakterystyczna dla dotychczasowych ekranowych wcieleń aktorki złożona postać walcząca z własnymi demonami.

Mieszkająca w Kentucky Sharon należy do grupy anonimowych alkoholików. Jej życie wywraca się do góry nogami, gdy poznaje Eda – wdowca i ojca dwóch córek, który ciężko pracuje, by związać koniec z końcem. Dzięki niemu fryzjerka odnajduje nowy cel i poświęca się wysiłkom, aby zapewnić jednej z dziewczynek przeszczep wątroby, bez której nie uda jej się przeżyć. To inspirująca opowieść o wierze, cudach dnia codziennego i zwykłych ludziach, którzy są dla nas niczym zesłane z niebios anioły.

Hilary Swank jako mama: Podwójne wyzwanie

Hilary Swank wraz z mężem powiększyli rodzinę na początku kwietnia 2023 roku. Aktorka przyznaje, że bezsenne noce bywają trudne. Zwłaszcza, że gwiazda powitała na świecie nie jedno, a dwoje dzieci i od razu stanęła przed podwójnym wyzwaniem. Aktorka po raz pierwszy podzieliła się imionami swoich dzieci – Aya i Ohm – cztery dni temu, kiedy opublikowała na Instagramie zdjęcie z plaży. „Mam przed sobą pracowity tydzień pełen występów w programach, w których będę opowiadała o moim nowym filmie i interesującej współpracy, ale pomyślałam, że to doskonały moment, by najpierw podzielić się z wami imionami moich dwóch małych miłości” – napisała w opisie.

Hilary Swank o znaczeniu imion swoich dzieci

W poniedziałek, przed premierą filmu, aktorka podzieliła się w programie „Today” szczególnym znaczeniem nietypowych imion.

– Aya była syryjską uchodźczynią, którą spotkaliśmy w Libanie. Odważną, pełną życia młodą dziewczyną, która przechodziła przez naprawdę trudny okres. Mój mąż i ja zakochaliśmy się w tym imieniu – powiedziała w odniesieniu do córeczki. Opisując znaczenie imienia synka, dodała: – Ohm jest uważany za pierwszy uniwersalny dźwięk i jednoczy wszystkich ludzi. Kryjące się za imionami znaczenie jest bez wątpienia wyjątkowe i inspirujące.

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Hilary Swank promuje film „Ordinary Angels” w zachwycającej czerwonej sukni
Proszę czekać..
Zamknij