Znaleziono 0 artykułów
13.03.2023

Hunter Schafer w kreacji Ann Demeulemeester na oscarowym przyjęciu „Vanity Fair”

13.03.2023
Fot. Hunter Schafer na oscarowym przyjęciu magazynu „Vanity Fair”. (Fot. Ann Demeulemeester/Getty Images)

Po ceremonii wręczenia Oscarów gwiazdy bawiły się na przyjęciu magazynu „Vanity Fair”. Hunter Schafer z „Euforii” postawiła na odważną kreację marki Ann Demeulemeester, zaprojektowaną przez nowego dyrektora kreatywnego marki, Ludovica de Saint Sernina.

Hunter Schafer już nieraz udowadniała, że świetnie zna się na modzie. Gwiazda „Euforii” zachwycała już w ultrakrótkiej mini od Miu Miu, małej czarnej projektu Daniela Roseberryego, czy dżinsowej sukni Ricka Owensa. Przy wyborze kreacji pomaga jej stylista Law Roach, współpracujący również z Zendayą i Anyą-Taylor Joy.

Hunter Schafer nie boi się odważnych rozwiązań. Chętnie sięga po projekty odsłaniające ciało. Nie inaczej było podczas oscarowego przyjęcia magazynu „Vanity Fair” w Beverly Hills. Gwiazda postawiła na kreację marki Ann Demeulemeester z kolekcji jesień-zima 2023. Biust aktorki zakrywało jedynie gęsie pióro, umocowane na cienkim pasku materiału. Dół stylizacji stanowiła zaś satynowa spódnica w szampańskim odcieniu. Look gwiazdy uzupełniono pudroworóżowymi platformami.

Pokaz kolekcji Ann Demeulemeester na jesień-zimę 2023. (Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)

Stylizacja pochodzi z debiutanckiej kolekcji Ludovica de Saint Sernina dla Ann Demeulemeester. Projektant objął stanowisko dyrektora kreatywnego belgijskiej marki 1 grudnia 2022 roku. Kreator łącząc indywidualną wizję z dziedzictwem brandu, obudził drzemiący w nim potencjał. Tak powstały zmysłowe projekty w monochromatycznych odcieniach, w których minimalizm przyprawiono szczyptą ekstrawagancji. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij