Znaleziono 0 artykułów
07.10.2021

Inspirująca stylizacja: Czarny total look Kim Kardashian

07.10.2021
Kim Kardashian (Fot. Getty Images)

Kim Kardashian nie rezygnuje z czerni i zasłaniania ciała. 6 października pojawiła się na Manhattanie w stylizacji, która prawie w całości utrzymana była właśnie w tym odcieniu. Wyjątek stanowiły bordowa shopperka i brązowe rękawiczki.

Chyba wszyscy pamiętamy stylizację Kim Kardashian z tegorocznej MET Gali, na której to pojawiła się w czarnym komplecie od dyrektora kreatywnego domu mody Belanciaga, Demny Gvasalii i Kanyego Westa z zasłaniającą twarz kominiarką i powłóczystą peleryną. Nie była to zresztą pierwsza tego typu kreacja amerykańskiej celebrytki. Na gest zakrycia całego ciała, w tym twarzy, zdecydowała się także 11 września, podczas ostatniego tygodnia mody w Nowym Jorku. Kominiarka ze skóry, którą założyła, miała rozcięcia z suwakami w miejscu oczu oraz srebrne elementy po bokach. Szyję zasłaniał skórzany golf, a całość uzupełniał trencz i muszkieterki. 

(Fot. Getty Images)

Tym razem influencerka do masywnej pary okularów o futurystycznym kształcie dodała kaszkiet ze skóry. Pod puchowym bezrękawnikiem od Balenciagi, do którego doszyte zostały długie pasma skórzanego materiału, widać było aksamitny golf z wysoką stójką. Kim całą stylizację uzupełniła o bardzo modne ostatnio muszkieterki - tym razem zdecydowała się na model o szpiczastym czubku na wysokiej szpilce - ten sam, w którym widziana była na nowojorskim tygodniu mody.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij