Znaleziono 0 artykułów
01.10.2021

Inspirująca stylizacja: Gillian Anderson w sukience Chloé

01.10.2021
(Fot. Getty Images)

W Paryżu trwa właśnie tydzień mody. 30 września odbył się pokaz kolekcji Chloé na sezon wiosna-lato 2022. Pojawiła się na nim aktorka Gillian Anderson ubrana w anielską sukienkę projektu Gabrieli Hearst. 

Gabriela Hearst, dyrektorka kreatywna domu mody Chloé, zaprezentowała najnowszą kolekcję nad rzeką, której tło stanowiła malownicza sceneria Paryża. W otoczeniu przepływających łodzi, modelki maszerowały po wybiegu, prezentując kreacje w charakterystycznych dla marki odcieniach beżu i brzoskwini. Projekty zostały wykonane z organicznych tkanin ozdobionych detalami stworzonymi ręcznie przez rzemieślników. Pokaz oglądała m.in. Gillian Anderson.

(Fot. Getty Images)

Aktorka, znana z „The Crown” i „Sex Education”, przybyła na wydarzenie ubrana w anielską kreację marki Chloé. Stylizacja składała się z plisowanej, falbaniastej bluzki z długim rękawem z wełny dziewiczej, zestawionej ze spódnicą z tej samej linii. Całość tworzyła eteryczną sukienkę midi, do której Gillian dobrała pasek i szpilki w tym samym odcieniu. Stylizację uzupełniła lustrzanymi okularami przeciwsłonecznymi i brązową torebką. Makijaż gwiazdy wykonała Florrie White, a fryzurę James Rowe.

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka pojawiła się w kreacji Chloé. Na 73. ceremonii rozdania nagród Emmy również sfotografowana została w stylizacji francuskiego domu mody. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij