Znaleziono 0 artykułów
02.12.2021

Stylowa para: Hailey i Justin Bieberowie

02.12.2021
Fot. Getty Images

Hailey Bieber uwielbia Saint Laurenta, Bottegę Venetę i Magdę Butrym. Justin jest wierny streetwearowi – nosi ubrania Kith i Off-White, a także projekty własnej marki Drew House. Razem tworzą eklektyczną, wybuchową, ale i bardzo stylową mieszankę. Stylizacjami zachwycają na co dzień i na czerwonych dywanach – śmiało łamią konwenanse i stawiają na indywidualizm.

Gdy zaczęli się spotykać przeszło pięć lat temu, mało kto wróżył sukces ich związkowi. I rzeczywiście, Baldwin i Bieber rozstali się, ale szybko do siebie wrócili. W 2018 roku wzięli ślub – zjawiskową suknię Hailey zaprojektował Virgil Abloh. Od tego czasu uchodzą za jedną z najpiękniejszych i najbardziej stylowych par show-biznesu. Ona opowiada o tym, jak wielkim oparciem jest dla niej Justin, on podkreśla, że to Hailey w dużej mierze pomogła mu pokonać uzależnienie.

Bieberowie kochają modę. Hailey oprócz statusu jednej z najbardziej rozchwytywanych modelek dzierży też tytuł najbardziej stylowej. Od lat współpracuje ze stylistką Maeve Reilly, która wybiera dla niej najbardziej pożądane ubrania i dodatki, a także projekty najgorętszych marek: Magdy Butrym, Bottegi Venety i Christophera Esbera. Justin stawia na nonszalancki, celowo niechlujny styl – dresowe komplety i limitowane edycje sneakersów, oversize’owe kurtki i świetnie skrojone płaszcze, pod które zakłada bluzy z kapturem. Zachwycają na co dzień i na czerwonych dywanach – wtedy stawiają na wyrafinowaną elegancję, ale z nowoczesnym twistem.

Przypominamy najbardziej stylowe momenty pary.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Stylowa para: Hailey i Justin Bieberowie
Proszę czekać..
Zamknij