Znaleziono 0 artykułów
29.03.2022

Iris Apfel i H&M: Więcej naprawdę znaczy więcej!

29.03.2022
Fot. materiały prasowe

Szalone kroje, kontrastujące wzory, wyraziste kolory – to wszystko charakteryzuje kolekcję, stworzoną przez H&M we współpracy z Iris Apfel. Nowy projekt marki jest jednocześnie świętowaniem setnych urodzin ikony stylu, historyczki sztuki, biznesmenki. – Uwielbiam wielką modę w przystępnych cenach – mówi Apfel.

Kluczowe elementy nowej kolekcji H&M to żakardowy garnitur z haftem z perłami, imitującymi groszek, obszerna kurtka z tiulowymi falbankami w kolorze soczystego fioletu czy warstwowa wzorzysta spódnica. Ekstrawagancka i masywna biżuteria jest ważnym dopełnieniem tych stylizacji. A wszystkie ubrania, zaprojektowane we współpracy z Iris Apfel, oddają jej zamiłowanie do różnych motywów, nawiązujących do świata natury, roślin, zwierząt. W tej kolekcji współistnieją szalone kroje, warstwy, kontrastujące wzory, wyraziste kolory.

Fot. materiały prasowe

– Iris to uosobienie stylu, który jest jednocześnie pięknie ekstrawagancki i eklektyczny, a także całkowicie ponadczasowy – powiedziała Ann-Sofie Johansson, doradca kreatywny H&M. – Udowadnia, że moda jest sposobem na wyrażenie siebie, i sposobem na dobrą zabawę. Jest prawdziwą inspiracją!

Fot. materiały prasowe

– Myślę, że H&M jest fantastycznym i absolutnym prekursorem w swojej dziedzinie, co kocham! Uwielbiam wielką modę w przystępnych cenach, a to H&M opanował do perfekcji! – dodaje Iris Apfel.

Kolekcja, którą H&M opisuje hasłem „Find your inner Iris”, będzie dostępna na stronie marki od 31 marca tego roku.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij