Znaleziono 0 artykułów
15.11.2022

Jamie Dornan i Eddie Redmayne: Przyjaciele na specjalnym pokazie „Dobrego opiekuna”

15.11.2022
Jamie Dornan i Eddie Redmayne na premierze filmu „Dobry opiekun” w Londynie (Fot. Getty Images)

Na specjalny pokaz filmu „Dobry opiekun” w Londynie Eddie Redmayne, grający w dramacie jedną z głównych ról, przyszedł z wieloletnim przyjacielem Jamiem Dornanem. Wydarzenie promujące produkcję Netfliksa odbyło się w hotelu Soho.

Jamie Dornan i Eddie Redmayne znają się od lat. Zanim stali się sławni, wynajmowali razem mieszkanie w Los Angeles. – Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi od ponad piętnastu lat. Prawdopodobnie wyglądamy teraz lepiej, niż wtedy, kiedy się poznaliśmy. Pamiętam, że to było w 2009 roku. Nie pracowaliśmy wtedy za wiele. Byliśmy przygnębieni. Raz ulepiliśmy garnki z gliny i wyryliśmy na nich nazwiska naszych ulubionych aktorów. Dziś Eddie ma Oscara. To niesamowite – mówił Dornan w programie „Variety Studio: Actors on Actors” w 2021 roku. – Jamie zachowywał się jak szczeniak. To najbardziej energiczny człowiek, jakiego znam – wspominał Redmayne trzy lata wcześniej w rozmowie z Georgem Stephanopoulosem.

4 listopada 2022 roku aktorzy mieli okazję wystąpić razem publicznie. Jamie Dornan poprowadził specjalny pokaz „Dobrego opiekuna” w Londynie, w którym Redmayne zagrał główną rolę.

Na tę okazję gwiazdor „Pięćdziesięciu twarzy Greya” założył ciemne spodnie, granatową marynarkę, białą koszulę i sneakersy. Tymczasem Eddie Redmayne postawił na elegancję – wybrał lakierowane loafersy, garniturowe spodnie, błękitną koszulę i bezrękawnik w paski.

W „Dobrym opiekunie”, dostępnym na Netfliksie, Eddie Redmayne gra seryjnego mordercę Charlesa Cullena. Nazywany „pielęgniarzem śmierci” został skazany za zabójstwo 23 osób – pacjentów szpitali. Podczas przesłuchań przyznał się do zabicia 40, ale podejrzewa się, że liczba jego ofiar może wynosić nawet 400. Do jego aresztowania doprowadziła przyjaciółka z pracy, Amy Loughren, w filmie grana przez Jessikę Chastain.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij