Znaleziono 0 artykułów
25.05.2023

Jennifer Lawrence lansuje trend na łączenie elegancji z wygodą

25.05.2023
Jennifer Lawrence w Cannes (Fot. Getty Images)

Po tym, jak przyciągała uwagę w zjawiskowej kreacji Diora na czerwonym dywanie w Cannes, Jennifer Lawrence wraca do codziennego stylu. Na spacery w Nowym Jorku aktorka wybiera spodnie capri.

Jennifer Lawrence w Nowym Jorku stawia na wygodę, prostotę, a jednocześnie konsekwencję – chętnie nosi ubrania i dodatki The Row, wybiera dobrze skrojone spodnie oraz buty na płaskim obcasie.

Tym razem została sfotografowana w czarnych spodniach capri marki The Row oraz długiej koszuli w błękitne i białe prążki, z białym kołnierzykiem, zapiętym pod szyją. Przez ramię przewiesiła czarną torebkę, również marki sióstr Olsen. Do tego zestawu dobrała czarne sandałki na płaskiej podeszwie, ozdobione kokardkami, założyła też przeciwsłoneczne okulary.

Jennifer Lawrence w koszuli i spodniach capri na ulicach Nowego Jorku (Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News)

Spodnie z krótkimi nogawkami stały się ulubiona częścią letniej garderoby Jennifer Lawrence. Niezmienne w jej stylu pozostaje przywiązanie do wygody, a czasem wybiera wersję stylizacji, w której ta cecha łączy się z elegancją.

W tym roku w Beverly Hills nosiła już krótkie spodnie, przed kolano, marki The Row, zestawione z marynarką i klasycznym topem – wszystkie ubrania w kolorze czarnym. Dobrała wtedy do nich kremowe buty Ava, również The Row, oraz torebkę Re-edition 2000 Prady. I założyła ciemne okulary.

– Wygoda to podstawa – mówi Jennifer Lawrence o tym, co decyduje o jej modowych wyborach. Jest wierna tej zasadzie, co udowodniła, zakładając na festiwalu w Cannes proste czarne japonki do czerwonej sukni Diora.

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij