Znaleziono 0 artykułów
13.12.2021

Jennifer Lopez i Ben Affleck na premierze „Baru dobrych ludzi”

13.12.2021
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz kolejny udowodnili, że można ich nazywać najbardziej stylową parą 2021 roku. 12 grudnia pojawili się na premierze filmu George’a Clooney’a „Bar dobrych ludzi”, w którym Ben gra jedną z głównych ról.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie blisko 20 lat po rozstaniu w 2004 roku. 24 lipca piosenkarka oficjalnie potwierdziła na Instagramie, że znowu są parą. Od tego czasu są nierozłączni, a na czerwonych dywanach zachwycają dopasowanymi stylizacjami. 

Fot. Getty Images

Na premierze „Baru dobrych ludzi” w Kalifornii J.Lo pojawiła się w w lazurowej tiulowej sukni od Elie Saab. Kreacja miała wycięty dekolt w kształcie litery V, a w tali związana była paskiem, podkreślającym figurę. Stylizację uzupełniały srebrna biżuteria, sandałki na platformie i szykowna kopertówka od Tyler Ellis. 
Ben Affleck towarzyszył ukochanej ubrany w klasyczną białą koszulę, zestawioną z kamizelką i czarnym krawatem. Do kreacji dobrał płaszcz o prostym kroju. 

Akcja „Baru dobrych ludzi” rozgrywa się w latach 70. XX wieku. Jr (Tye Sheridan) boryka się z problemami dojrzewania, wychowuje go samotna mama Dorothy (Lily Rabe), chłopcu brakuje ojca. Kiedy Dorothy postanawia przenieść się do jej rodzinnego miasta, Jr cieszy się, że spędzi więcej czasu z rodziną. Najwięcej uwagi poświęca chłopakowi wujek Charliem (Ben Affleck), który prowadzi lokalny bar, pełen książek. To on staje się dla Jr wzorem, zaraża go miłością do literatury. 

„Bar dobrych ludzi” trafi na ekrany kin na świecie 22 grudnia, a w amerykańskiej wersji Amazon Prime Video pojawi się 7 stycznia 2022 roku.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij