Znaleziono 0 artykułów
05.07.2021

Jennifer Lopez i Ben Affleck na spacerze w Hamptons

05.07.2021
Jennifer Lopez i Ben Affleck (Fot. Backgrid/East News)

Kilka tygodni temu świat obiegła informacja, że Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu są razem. Para zaczęła spotykać się w 2002 roku, dwa lata później ogłoszono rozstanie. W ten weekend widziano ich na romantycznym spacerze. Przytuleni zakochani dobrali się kolorystycznie, wybierając stonowany beż stylizacji. 

W połowie marca 2021 roku aktorka i piosenkarka zerwała zaręczyny z bejsbolistą Alexem Rodriguezem. Po ponad 18 latach powróciła do spotkań z Benem Affleckiem

Ostatnio paparazzi sfotografowali Jennifer Lopez i Bena Afflecka na romantycznym spacerze w nadmorskim Hamptons. Piosenkarka wtulała się w ukochanego, po raz kolejny potwierdzając plotki o romansie z aktorem. 

Zakochani stworzyli zgrany duet. Na wyjście założyli wygodne ubrania, które dobrali pod względem kolorystycznym - postawili na kremowe bluzy, jasne spodnie i sportowe trampki.

Jennifer Lopez nieustannie zachwyca urodą. Niedawno na Instagramie opublikowała zdjęcie w naturalnych włosach. Głowę piosenkarki zdobiły delikatne fale. Miłość jej służy!

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Jennifer Lopez i Ben Affleck na spacerze w Hamptons
Proszę czekać..
Zamknij