Znaleziono 0 artykułów
03.02.2020

Jennifer Lopez i Shakira na Super Bowl

03.02.2020
Shakira i Jennifer Lopez na Super Bowl (Fot. Kevin Winter/Getty Images)

Występ piosenkarek okrzyknięto jednym najlepszych w historii wydarzenia. Niespodziewaną gwiazdą wieczoru była córka J.Lo i Marca Anthony'ego, Emme Muñiz, która ewidentnie odziedziczyła po rodzicach talent wokalny.

Super Bowl to jedna z największych imprez sportowych w Stanach Zjednoczonych. Co roku finał mistrzostw w futbolu amerykańskim National Football League gromadzi przed telewizorami miliony widzów z całego świata. Oprócz finałowych rozgrywek uwagę przyciąga jednak także koncert w przerwie meczu, tzw. Halftime Show. W przeszłości na scenie wystąpiły takie gwiazdy jak Beyoncé i Destiny’s Child, Prince, Britney Spears i Madonna. W tym roku wyróżnienie to przypadło Shakirze i Jennifer Lopez. 

Koncert rozpoczęła Shakira, która zaśpiewała takie przeboje jak „Whenever, Whenever”, „She Wolf” i „Hips Don’t Lie”. Kolumbijska piosenkarka, która tego dnia obchodziła 43. urodziny, dała  również popisowy pokaz swojego popisowego tańca brzucha. Shakira wystąpiła trzech w połyskujących kompletach norweskiego projektanta Petera Dundasa. Do stworzenia kreacji zużyto blisko dwa miliony diamentów Swarovski. 

Następnie na scenie pojawiła się Jennifer Lopez w stworzonych specjalnie na tę okazję kreacjach Versace. Piosenkarka wykonała na scenie takie hity jak „Jenny From The Block”, „Get Right” i „Love Don’t Cost a Thing”. Po raz kolejny udowodniła, że jest w świetnej formie - wykonała złożoną choreografię tanecznym drążku. W trakcie występu do piosenkarki dołączyła jej córka, Emme Muñiz. 11-latka skradła serca widzów, udowodniając, że odziedziczyła talent wokalny po swoich rodzicach (ojcem Emme jest piosenkarz Marc Anthony).

Jennifer Lopez z 11-letnią córką Emme Muñiz podczas Super Bowl(Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic)

Pod koniec występu gwiazdy połączyły siły i razem zaśpiewały „Let's Get Loud” i „Waka Waka (This Time for Africa)”. Cały występ dedykowany był społeczności latynoamerykańskiej w USA. Na scenie gościnnie pojawili się również Bad Bunny i JBalvin. Ten ostatni wystąpił w spodniach MISBHV. 

Tradycyjnie w przerwie meczu zaprezentowano przygotowane specjalnie na tę okazję spoty telewizyjne z udziałem takich gwiazd jak Ellen DeGeneres, Maisie Williams, Lil Nas X, MC Hammer, John Legend i Chrissy Teigen. Mecz obejrzało blisko 200 milionów widzów na całym świecie, a tytuł mistrzów zdobyli Kansas City Chiefs, którzy pokonali San Francisco 49ers.

Julia Właszczuk
Komentarze (1)

Natalia Młynek13.06.2022, 09:53
Redakcjo, przeczytajcie ponownie ten artykuł i poprawcie błędy. Jak na tak poważne pismo, nie powinniście dopuszczać do tego typu byków... Ps. Swarovski to na pewno diamenty?
Proszę czekać..
Zamknij