Znaleziono 0 artykułów
13.03.2023

Jordańska księżniczka Iman w sukni ślubnej Diora

13.03.2023
Jordańska księżniczka Iman poślubiła Jameela Alexandra Thermiotisa w sukni ślubnej paryskiego domu mody Dior (Fot. Getty Images)

Jordańska księżniczka Iman stanęła na ślubnym kobiercu. Najstarsza córka króla Jordanii Abdullaha II i królowej Ranii poślubiła biznesmena o greckich i wenezuelskich korzeniach, Jameela Alexandra Thermiotisa. Na ceremonię wybrała ozdobioną koronkowymi detalami kreację od Diora.

Jordańska księżniczka Iman i Jameel Alexander Thermiotis są już małżeństwem. Ceremonia odbyła się 12 marca w stolicy Jordanii, Ammanie. Uroczystość transmitowała telewizja. Słynąca z zamiłowania do klasycznych projektów panna młoda, tego ważnego dnia założyła elegancką suknię Diora. Kreację do ziemi o subtelnym kształcie litery „A” zdobiły mankiety i kwadratowy dekolt wykończone koronką z misternym kwiatowym detalem. Księżniczka do sukni ślubnej dobrała diamentowy diadem od Chaumet i długi welon. Pan młody Jameel Alexander Thermiotis postawił na klasyczny, trzyczęściowy garnitur z czarnym krawatem i szarą kamizelką.

Matka panny młodej na ślubną ceremonię także wybrała kreację od francuskiego domu mody. Królowa Rania, wierna swojemu mottu „less is more”, postawiła na plisowaną, pudroworóżową suknię Diora. „Iman, modlę się, aby ten następny rozdział w twoim życiu przyniósł ci tyle radości, miłości i śmiechu, ile ty przyniosłaś nam przez lata. Gratulacje dla młodej pary!”, napisała na Instagramie pod urokliwymi zdjęciami ze ślubu królowa.

Księżniczka Iman kilka dni przed ceremonią zaślubin pokazała się w wyjątkowej kreacji nawiązującej do sukni swojej matki. Córka króla Jordanii Abdullaha II i królowej Ranii na mehendi, czyli ostatni etap obrządków przygotowujących parę młodą do ślubu, wybrała projekt jordańsko-palestyńskiej projektantki Reemy Dabhour. Talię podkreśliła paskiem ze złotymi zdobieniami, który jej matka nosiła na ślubie w 1993 roku.

Julia Lubecka
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Jordańska księżniczka Iman w sukni ślubnej Diora
Proszę czekać..
Zamknij