Znaleziono 0 artykułów
26.01.2024

Julia Roberts pozując bez makijażu, dołącza do grona gwiazd celebrujących naturalność

26.01.2024
Julia Roberts (Fot. Getty Images)

Aktorka opublikowała na Instagramie życzenia urodzinowe dla swojej trenerki fitness. Na zdjęciu zachwyca dojrzałą urodą i udowadnia, że jest królową selfie bez makijażu.

Julia Roberts, która udostępniła na swoim Instagramie selfie, zrobione w towarzystwie trenerki fitness Andrei Orbeck i fryzjera Sergea Normanta, eksponuje swoje naturalne piękno. Na zdjęciu widzimy Roberts w ciemnej koszulce bez rękawów i z włosami związanymi w niedbały kok. Można się domyślać, że właśnie brała udział w treningu.

Julia Roberts to Pretty Woman także w naturalnym wydaniu bez makijażu

Na jej twarzy nie widać makijażu. Roberts, która publikowała już w przeszłości zdjęcia w wersji no make-up, znów dała swoim obserwatorom okazję do zachwytu nad jej nienaganną cerą. 56-letnia Roberts niezmienne wygląda zjawiskowo. Być może to zasługa jej pielęgnacyjnych rytuałów: stosowania ochrony przeciwsłonecznej, świadomego odżywiania i – czego dowodem jest najnowsze zdjęcie – regularnych treningów.

Gwiazdy promują naturalny wygląd

Julia Roberts nie jest jedyną osobą ze świata show-biznesu, która celebruje swoją naturalność. Zdjęcia bez makijażu publikują często gwiazdy, zarządzające własnymi markami kosmetycznymi – Selena Gomez, Hailey Bieber, Kim Kardashian, Kylie Jenner czy Jennifer Lopez. Selfie bez wyraźnego make-upu publikowały również Michelle Obama, Victoria Beckham czy Celine Dion.

Niektóre z nich rezygnowały również z makijażu podczas wystąpień publicznych. Jedną z prekursorek promowania takiego wizerunku była Alicia Keys, która przestała malować się na oficjalne okazje w 2016 roku.

Dziś najczęściej mówi się w tym kontekście o Pameli Anderson. Jej dojrzałe piękno możemy podziwiać między innymi w sesji reklamowej dla marki Proenza Schouler.

Karolina Jaźwińska
Proszę czekać..
Zamknij