Znaleziono 0 artykułów
05.12.2023

Pamela Anderson bez makijażu eksponuje naturalne piegi

05.12.2023
(Fot. Getty Images)

Pamela Anderson nawet na czerwonym dywanie rezygnuje z makijażu. Podczas gali Fashion Awards w Londynie aktorka z dumą eksponowała swoje piękne piegi. To nie pierwszy raz, gdy gwiazda postawiła na naturalne piękno.

W latach 90. znakiem rozpoznawczym Pameli Anderson były nonszalancki kok, cieniutkie brwi i mocno podkreślone oczy. Z perspektywy czasu 56-letnia dziś gwiazda porównuje tamten okres do „przebieranek”. – Przez wiele lat grałam Playmate albo żonę gwiazdy rocka. Cieszę się, że to wszystko przeżyłam, ale cieszę się też, że doszłam do momentu, w którym mogę się z tego śmiać – mówiła w szczerej rozmowie z magazynem „Vogue”.

(Fot. Getty Images)

Dziś Pamela Anderson nie chce już nikogo udawać. To dlatego podczas publicznych wystąpień coraz częściej rezygnuje z makijażu. Na gali Fashion Awards w Londynie aktorka ponownie pokazała naturalną twarz, eksponując przy okazji swoje urocze piegi.

Pamela Anderson zachwyca naturalnym wyglądem na czerwonym dywanie

Podczas londyńskiej gali znana gwiazda zaprezentowała się bez makjiażu. W wersji naturalnej aktorka wygląda promiennie. (Fot. Getty Images)

Na galę wręczenia prestiżowych nagród dla brytyjskiego świata mody do Londynu przybyła plejada gwiazd. Podczas gdy część z nich zdecydowała się na spektakularne wieczorowe kreacje, Anderson postawiła na biały total look projektu Victorii Beckham. Aktorka miała na sobie garniturowe spodnie, prosty top i wełnianą marynarkę narzuconą na ramiona. Jej kreacja świetnie wpisywała się w trend na dyskretny luksus.

Gwiazda ponownie zrezygnowała z makijażu, dumnie eksponując piegi i przebarwienia. Jej no makeu-up look dopełnił niski kucyk przetykamy srebrnymi pasmami. Spacerując po czerwonym dywanie Anderson uśmiechała się promiennie, a w rozmowach z dziennikarzami podkreślała, że po raz pierwszy od dawna czuje się naprawdę wolna.

Naturalne piegi gwiazdy zachwyciły publiczność

Anderson bez makijażu wyeksponowała piegi podczas paryskiego tygodnia mody. W wersji naturalnej wygląda równie zjawiskowo, co w pełnym make-upie. (Fot. Getty Image)

To nie pierwszy raz, gdy Anderson zdecydowała się na bardziej naturalny look. Gwiazda zadebiutowała w "nowym wydaniu" podczas paryskiego tygodnia mody. Na pokazie The Row w Paryżu pojawiła się w kreacji z kolekcji bliźniaczek Olsen, subtelnie podkreślając urodę make-up no make-up. W kolejnych dniach aktorka kontynuowała swoje tournée na pokazach Vivienne Westwood i Isabel Marant, na które wybrała się, zupełnie rezygnując z makijażu.

Jej decyzji przyklaskiwały inne, dojrzałe gwiazdy. „Rewolucja oficjalnie się rozpoczęła! To czas naturalnego piękna!” – zachwycała się Jamie Lee Curtis, dodając: „W czasie fashion weeku, biorąc pod uwagę ogrom presji i przyjmowanych póz... ta kobieta pojawiła się tam i zajęła swoje miejsce przy stole bez grama makijażu na twarzy. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego aktu, zatkało mnie...”.

(Fot. Getty Images)

– Wiem, że rezygnacja z makijażu nie uratuje świata. Ale pomyślałam, że zrobię to dla wszystkich dziewczyn, które mi się przyglądają. Mam pasierbice z poprzednich związków, a moi synowie mają dziewczyny – zrobiłam to właśnie dla nich – tłumaczyła Anderson po powrocie z Paryża.

Zobacz także:

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij