Znaleziono 0 artykułów
28.09.2023

Pamela Anderson w niemal niewidocznym makijażu na pokazie The Row

28.09.2023
Pamela Anderson no make up na pokazie The Row w Paryżu (Fot. Getty Images)

Pamela Anderson coraz częściej pojawia się bez makijażu. Gwiazda po pięćdziesiątce została muzą projektantów. Na pokazie The Row w Paryżu pojawiła się w kreacji z kolekcji bliźniaczek Olsen. Subtelnie podkreśliła urodę. Uwagę zwracały też cienkie brwi jak z lat 90. XX wieku, gdy aktorka grała w „Słonecznym patrolu”.

Pamela Anderson na początku września pojawiła się na przyjęciu marki Pandora w minimalistycznym looku, który uzupełniła dyskretnym makijażem. W trakcie tygodni mody regularnie stawiała na subtelne podkreślenie urody.

Pamela Anderson z rozświetloną cerą na pokazie The Row

Pamela Anderson na pokazie The Row we francuskiej stolicy mody zaprezentowała się w niezwykle naturalnym wydaniu, niemal rezygnując z makijażu. Podkreśliła tylko lekko usta i rozświetliła cerę. Uwagę zwracały cienkie brwi jak z lat 90. XX wieku, które powracają teraz do łask. Uzupełnieniem naturalnego looku była czesana wiatrem fryzura. Długie blond włosy aktorki, która niedawno wydała wspomnienia, swobodnie opadały ramiona.

Pamela Anderson no make up na pokazie The Row w Paryżu (Fot. Getty Images)

Pamela Anderson w stylizacji The Row na pokazie marki w Paryżu

Gwiazda „Słonecznego patrolu” przeszła metamorfozę. Aktorka kiedyś kojarzona z kiczowatym seksapilem, coraz częściej stawia na minimalistyczne, szykowne stylizacje w duchu dyskretnego luksusu. Idąc tym tropem, na pokazie The Row w Paryżu zaprezentowała się w trzyczęściowym, oversize’owym garniturze w prążki projektu marki sióstr Olsen. Wybrany przez nią garnitur do złudzenia przypominał ten, w którym Austin Butler pojawił się kilka dni temu na pokazie Saint Laurent. W przeciwieństwie do aktora, Pamela uzupełniła stylizację białą koszulą z guzikami i eleganckim kołnierzem. Tę klasyczną kreację zestawiła z czarną torebką oraz lakierowanymi czółenkami.

Prawdziwa Pamela Anderson zachwyca bez retuszu i bez filtrów na Instagramie

Aktorka w naturalnym wydaniu pozuje także na Instagramie. Niedawno opublikowała urocze zdjęcie, na którym zaprezentowała się bez makijażu, ukazując piegi. Zachwyciła fanów tak, jak na czerwonym dywanie.

Naturalne gwiazdy, które rezygnują z makijażu

Nie tylko wiecznie młoda Pamela Anderson nie chce nosić makijażu i celebruje naturalne piękno. Bez makijażu coraz chętniej prezentują się także Selena Gomez, Michelle Pfeiffer czy Sharon Stone. Naturalne kadry bez Photoshopa na Instagramie i ani grama makijażu to nie tylko nowy trend, lecz także wyraz pewności siebie kobiet, niezależnie od wieku.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij