Znaleziono 0 artykułów
15.11.2023

Kameralna kolacja z marką Falconeri

15.11.2023
Natalia Klimas (Fot. Materiały prasowe)

W restauracji Belvedere odbyła się kameralna kolacja marki Falconeri, podczas której zaprezentowano najnowszą kolekcję włoskiego producenta kaszmirowej odzieży. Na przyjęciu nie zabrakło wielu aktorek i influencerek. Na wydarzeniu pojawiły się Bogna Sworowska, Jessica Mercedes Kirschner, Lara Gessler i Katarzyna Zawadzka.

Na kolacji zorganizowanej w restauracji Belvedere w samym sercu Łazienek Królewskich goście mieli okazję zbliżyć się do marki Falconeri i zapoznać się z jej nową kaszmirową kolekcją. Gwiazdy miały również okazję zgłębić tajniki tego luksusowego materiału i odkryć jego właściwości.

(Fot. Materiały prasowe)

Marka Falconeri bazuje na szlachetnych materiałach

Marka Falconeri posiada w Warszawie dwa butiki stacjonarne. Bazuje na naturalnych włóknach, a oprócz kaszmiru, posiada w ofercie także ubrania z wysokiej jakości wełny, bawełny, jedwabiu czy lnu. Sekretem jej sukcesu jest połączenie szlachetnych materiałów, włoskiego kunsztu oraz innowacyjnych metod produkcji. Najnowsza kolekcja marki charakteryzuje się bogatą kolorystyką, różnorodnymi fasonami i różnej grubości materiałami, dzięki czemu każdy znajdzie w niej coś dla siebie – w szczególności miłośnicy minimalizmu i osoby pragnące stworzyć kapsułową garderobę.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij