Znaleziono 0 artykułów
29.07.2022

Kampania marki Sprandi „Take a breath”

29.07.2022
(Fot. materiały prasowe)

Miękkie dresy i t-shirty. Wygodne sneakersy oraz skarpetki z froty. Ortalionowe bluzy, tenisowe spódniczki, torby z ekoskóry. Po wakacyjnym lenistwie przyszedł czas na skok adrenaliny i wzrost endorfin. Jak zapowiada najnowsza kampania Sprandi, marka przygotuje nas do sportowych wyzwań w najbardziej stylowym wydaniu.

Nie tylko balletcore i wimblecore. W sezonie na jesień-zimę 2022 stylowym sportsmenem można zostać i poza tygodniami mody. Udowadnia to najnowsza kampania marki Sprandi, której bohaterowie wybieg zamienili na kort.

Za ich przykładem do sportowych zmagań (lub lenistwa) na murawie można zabrać się na trzy sposoby. Jak supermodelka Amber Valletta, bez pamięci zakochując się w estetyce Australian Open, a co za tym idzie w plisowanych spódniczkach, alabastrowobiałych topach oraz sneakersach. Bardziej pragmatycznie, sięgnąć po niezawodny szary t-shirt, bluzę oraz dresy niczym gwiazdor serialu „Stranger Things” Finn Wolfhard lub w duchu retro – narzucić ortalionowy komplet Kyle‘a MacLachlana, odtwórcy roli agenta Coopera z „Twin Peaks”.

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kampania marki Sprandi „Take a breath”
Proszę czekać..
Zamknij