Znaleziono 0 artykułów
11.12.2023

Katie Holmes odczarowuje białe kozaki i nosi je w wygodnej zimowej stylizacji

11.12.2023
Fot. Getty Images

Choć wśród ubrań i dodatków, które wzbudzają jednoznaczne negatywne skojarzenia, a nawet uważane są za kontrowersyjne i mało stylowe, białe kozaki nadal zajmują czołowe miejsce, projektantom, gwiazdom i ich stylistom coraz częściej udaje się je odczarować. Doskonały trik na oswojenie się z obuwiem w tym kolorze zaprezentowała ostatnio Katie Holmes. Aktorka białe kowbojki założyła do jeansów i kamelowego płaszcza sprawiając, że z ekstrawaganckich stały się casualowymi i idealnymi na zimową pogodę.

 Nonszalancki styl Katie Holmes to najlepsza inspiracja na zimę

Internetowe kroniki dokumentujące casualowe stylizacje Holmes, w jakich aktorka najczęściej przemierza ulice Nowego Jorku cały czas poszerzają się o wygodne, ale nieoczywiste zestawienia, w których klasyczne elementy garderoby towarzyszą wyrazistym dodatkom.

To między innymi dzięki temu podejściu, w interpretacji Holmes zwyczajne składniki sezonowych looków nabierają nowego wcielenia. Blisko im do normcore’owych, ale też osadzonych w najgorętszych trendach. Nawet jeśli sprawiają wrażenie nonszalanckich, wyrażają przywiązanie aktorki do przemyślanych kombinacji i świadomego czerpania z mody.

Fot. Getty Images

Katie Holmes pokazała, jak nosić białe kowbojki z jeansami i płaszczem

Jej ostatnia stylizacja to kolejny krok w procesie odczarowywania białych kozaczków, które w niektórych kręgach cały czas uznawane są za ryzykowne, kontrowersyjne i mało gustowne. Holmes nie tylko pokazała, jak nosić je w wygodnym i ponadczasowym zimowym zestawieniu, ale też zaprezentowała trik, który pozwoli oswoić się z obecnością tego fasonu w garderobie i stylizacji. Zamiast tradycyjnie wpuścić nogawki jeansów w cholewki kowbojek i uczynić z nich tym samym gwiazdy stylizacji, pozwoliła, by odgrywały w niej drugoplanową rolę – były celnym, ale dyskretnym dodatkiem nawiązującym do palety kolorystycznej całego zestawienia i pozwalającym zachować w nim bezbłędne proporcje.

Powrót kontrowersyjnego trendu na białe kozaki

Modne w latach 80. i 90. białe kozaki w sezonie jesień-zima 2023 notują triumfalny powrót, tym bardziej warto więc pozwolić sobie na większe lub mniejsze eksperymenty. Obok noszonych przez Katie Holmes kowbojek, projektanci proponują też modele na szpilce i z wąskim noskiem, a także fasony z szeroką, marszczoną cholewką, idealne do noszenia w przeskalowanych i oversize’owych zestawieniach.

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Katie Holmes odczarowuje białe kozaki i nosi je w wygodnej zimowej stylizacji
Proszę czekać..
Zamknij