Znaleziono 0 artykułów
30.03.2023

Katy Perry odstawia alkohol na trzy miesiące

30.03.2023
(Fot. Getty Images)

Nie piję alkoholu od pięciu tygodni – powiedziała Katy Perry. Gwiazda obiecała narzeczonemu, Orlando Bloomowi, że zachowa trzeźwość przez trzy miesiące. 

Nie mam zamiaru się poddać! – mówiła Katy Perry na przyjęciu Mister Paradise w Nowym Jorku. Na imprezie gwiazda bawiła się z kolegami z planu „American Idol”, Ryanem Seacrestem, Lionelem Richiem i Lukiem Bryanem. Toast wzniosła napojem bezalkoholowym – apéritifem własnej marki De Soi. 

Gwiazda, która w przeboju „Last Friday Night (T.G.I.F.)” z 2010 roku śpiewała o nocy, gdy „wypiła za dużo shotów”, obiecała narzeczonemu, Orlando Bloomowi, że zrezygnuje z alkoholu na trzy miesiące. Ale możliwe, że abstynentką zostanie już na dobre. Na razie trwa w trzeźwości od pięciu tygodni. – Nie mogę już pić jak wtedy, gdy miałam 20 lat. Gdy w ciągu tygodnia wypiję kilka drinków, następny dzień mam z głowy. Na odrobinę szaleństwa mogę sobie pozwolić w weekendy i wtedy, gdy nie pracuję – mówiła Perry. 

 

Wokalistka od pięciu lat zasiada w panelu jurorskim programu „American Idol”. Z Orlando Bloomem spotykała się w latach 2016-2017. Po krótkiej przerwie w związku zaręczyli się w walentynki 2018 roku. Latem 2020 roku na świat przyszła ich córka Daisy Dove. – Wspieramy się nawzajem. Ja kibicuję Katy w jej karierze, a ona trzyma kciuki za mnie. Uwielbiam w niej to, że dzięki „American Idol” promuje młodych muzyków – mówił Bloom o Perry. Aktor wcześniej był związany z Mirandą Kerr, z którą dzieli opiekę nad 12-letnim synem Flynnem.  

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij