Znaleziono 0 artykułów
27.03.2024

Wszystko, co warto wiedzieć o filmie „Kinds of Kindness”

27.03.2024
(Fot. materiały prasowe)

Emma Stone i Giorgos Lanthimos już wkrótce powrócą z nowym filmem. Po ogromnym sukcesie „Biednych istot”, które triumfowały na tegorocznych Oscarach, kolejny wspólny projekt aktorki i reżysera jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2024 roku. Oto wszystko, co wiemy o „Kinds of Kindness”.

Giorgos Lanthimos to ekscentryczny reżyser, którego charakterystyczny styl widać w takich filmach, jak „Lobster”, „Kieł”, czy „Zabicie świętego jelenia”. Jego ostatnia produkcja – „Biedne istoty” – to jeden z ważniejszych filmów 2023 roku. Grecki reżyser współpracował już z wieloma gwiazdami, ale to Emma Stone stała się jego muzą. Wiadomo już, że duet nie planuje zakończyć współpracy – aktorka prawdopodobnie zagra w kolejnych filmach Greka.

(Fot. Getty Images)

Fabuła „Kind of Kindness”

Szczegóły fabuły „Kinds of Kindess” owiane są tajemnicą. Giorgos Lanthimos zdradził jednak, że akcja filmu rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych. Film będzie się składać z trzech różnych historii, w których ci sami aktorzy grają różne role. Lanthimos porównał proces produkcji do kręcenia trzech filmów naraz. Według Willema Dafoe, „Kinds of Kindness” ma być zupełnie inny niż „Biedne istoty”.

Obsada „Kinds of Kindness”

(Fot. materiały prasowe)

Oprócz Emmy Stone, w „Kinds of Kindness” zobaczymy również Willema Dafoe. „Kinds of Kindness” będzie drugim, po „Biednych istotach”, wspólnym filmem Dafoe i Lanthimosa. Natomiast Stone pojawi się już czwarty raz w produkcji reżysera. Aktorka wystąpiła wcześniej w „Faworycie”, krótkometrażowym „Bleat” oraz w „Biednych istotach”. Rola Belli Baxter przyniosła jej Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. W pozostałe role wcielą się Joe Alwyn, Margaret Qualley, Jesse Plemons, Hong Chau, Hunter Schafer oraz Mamoudou Athie.

Data premiery „Kinds of Kindness”

Premiera „Kinds of „Kindness” została zaplanowana na 21 czerwca 2024 roku. Czy „Kinds of Kindness” okaże się kolejnym sukcesem Giorgosa Lanthimosa? Czy Emma Stone zdobędzie trzeciego Oscara? Jedno jest pewne – grecki reżyser z pewnością nas czymś zaskoczy.

Pierwszy zwiastun „Kinds of Kindness”

 

Do sieci trafiła właśnie pierwsza zapowiedź filmu, który przypomina mieszankę „Drive” i „Biednych istot”. My nie możemy się już doczekać. A ty?

Maria Kurluta
Proszę czekać..
Zamknij