Znaleziono 0 artykułów
10.02.2023

Witaj w klubie: CCC i HalfPrice łączą siły

10.02.2023
Fot. Materiały prasowe

Członkowie Klubu CCC i HalfPrice Club mogą korzystać ze wspólnej przestrzeni zakupowej, gdzie znajdą wyjątkowe oferty i promocje. Nowe rozwiązanie promuje walentynkowa kampania CCC x HalfPrice Heart Club.

Od teraz osoby rejestrujące się do programu Klub CCC zyskują dostęp do benefitów HalfPrice Club. Z kolei klubowicze należący do społeczności HalfPrice Club mogą korzystać jednocześnie z wyjątkowych ofert CCC.

Klubowicze CCC korzystają z atrakcyjnych rabatów i personalizowanych treści. Dołączając do klubu, otrzymują 10 proc. rabatu na pierwsze zakupy oraz możliwość zwrotu produktów do 120 dni bez paragonu. Sklep HalfPrice oferuje zaś markowe produkty przecenione nawet o 80 proc. W ofercie znajdziemy nie tylko odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci, ale i produkty do domu. Każdy nowy klubowicz otrzymuje 10 proc. rabatu na start, a następnie 20 proc. rabatu na co trzeci zakup za min. 100 zł. Nie brakuje również rabatów specjalnych z okazji urodzin czy możliwości dokonania zwrotu bez paragonu. Członkowie HalfPrice Club jako pierwsi dowiadują się o atrakcyjnych promocjach.

Fot. Materiały prasowe

Robiąc zakupy w CCC i HalfPrice, należy pamiętać o rejestracji zakupów za pomocą karty klubowej lub numeru telefonu. Dzięki temu nasz profil z czasem może uzyskać statusy Silver i Gold, które również wiążą się z wyjątkowymi rabatami.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Witaj w klubie: CCC i HalfPrice łączą siły
Proszę czekać..
Zamknij