Znaleziono 0 artykułów
16.01.2023

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja Her.Itage marki The Good Living & Co.

16.01.2023
(Fot. Paulina Haak)

Kolekcja Her.Itage marki The Good Living & Co., założonej przez Monikę Szycę-Thomas, to ukłon w stronę tradycji rękodzielniczej i rodzinnego dziedzictwa.

The Good Living & Co. to owoc zamiłowania do klasyki designu, którą Monika Szyca-Thomas, założycielka marki, ma we krwi. Jej pradziadek prowadził własną pracownię rzemieślniczą, która przeszła następnie w ręce jego syna, później wnuka, a w końcu prawnuczki. To właśnie w pracowni pradziadka projektantka zdecydowała się wystartować z własną marką. Do dziś powstają tu oferowane przez nią meble, które już zapewniły sobie status dizajnerskich must have’ów.

(Fot. Paulina Haak)

Her.Itage, nowa kolekcja The Good Living & Co., to ukłon w stronę dziedzictwa – zarówno tego rodzinnego, jak i historycznego. W towarzyszącej premierze kampanii, utrzymanej w estetyce sesji mody, możemy zobaczyć, m.in. puchate krzesła Sage Premium no. 2, stolik Ufa o fantazyjnym kształcie, czy flagowe szafki Morion z pofalowanymi drzwiczkami. W kolekcji królują geometryczne kształty, minimalistyczna paleta barw i pobudzające zmysły faktury. Wszystkie meble powstają pod okiem lokalnych rzemieślników, dzięki którym każdy przedmiot zyskuje jednocześnie ponadczasowy i unikatowy charakter.

Meble The Good Living & Co. wyróżniają dbałość o detal, nieoczywiste kształty oraz minimalistyczna paleta barw. W połączeniu z najwyższej klasy materiałami (takimi jak słynne tkaniny Dedar Milano, lite drewno dębowe czy polskie szkło) otrzymujemy kolekcję, którą docenią zarówno miłośnicy klasyki, jak i zwolennicy eksperymentów.

(Fot. Paulina Haak)

– W kolekcji Her.Itage chcieliśmy pokazać nasze zamiłowanie do rękodzieła, prostych form i nietuzinkowych obiektów, którymi lubimy się otaczać. Każdy mebel jest niepowtarzalny, zależało nam, aby uchwycić tego ducha na zdjęciach, dlatego zdecydowaliśmy się na formę, która nieco odbiega od wnętrzarskiego standardu prezentacji produktu – mówi założycielka marki Monika Szyca-Thomas.

Zdjęcia: Paulina Haak
Model: Nikodem Gargula
Stylizacja: Monika Szyca-Thomas/Nikodem Gargula/Elżbieta Manuiło/Remigiusz Dorawa/ Paulina Haak
Miejsce: September Studio, Gdańsk
Makijaż: Julia Morawska

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij