Znaleziono 0 artykułów
09.11.2023

Kolekcja ubrań Lenovo Tab Wear łączy design i technologię

09.11.2023
Lenovo x Maium (Fot.Materiały prasowe)

Technologiczna firma Lenovo podjęła współpracę z markami modowymi. Tak powstały niezwykłe projekty łączące funkcjonalność z oryginalnym pomysłem.

Lenovo rozpoczęło właśnie współpracę z marki takimi, jak RANRA, Kit Wan Studios i Maium. Kolekcja Lenovo Tab Wear łączy w sobie funkcjonalność i modny design.

Zespół projektantów RANRA zaproponował tłumiącą hałas i światło odzież wierzchnią. Pełne skupienie ułatwiają izolowany kaptur i uprzęż na tablet. Natomiast kurtka Maium przekształca się w nadmuchiwany hamak, idealny do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Kit Wan Studios stworzył za to modułowy egzoszkielet z technicznym pancerzem łączący technologię i modę streetwearową. Oryginalne i przemyślane ubrania zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i pozyskanych od lokalnych małych przedsiębiorstw.

Lenovo x RANRA (Fot.Materiały prasowe)

Moda i technologia ewoluują i zbliżają się do siebie

Wizja przyszłości według Lenovo opiera się na koncepcji spędzenia czasu wolnego i cieszenia się chwilami wytchnienia w każdym miejscu i o każdej porze. Moda i technologia ewoluują, ale podstawowe potrzeby ludzi pozostają te same, więc obie branże muszą znaleźć sposób na utrzymanie między nimi równowagi. Kolekcja Lenovo Tab Wear stworzona przez wyjątkowych projektantów, w oparciu o ich własne interpretacje,  jest na to idealnym rozwiązaniem.

Patrycja Cichocka
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kolekcja ubrań Lenovo Tab Wear łączy design i technologię
Proszę czekać..
Zamknij