Znaleziono 0 artykułów
04.11.2022
Artykuł partnerski

Kolekcja Patrizia Pepe na sezon wiosna-lato 2023: W kierunku życiowej równowagi

04.11.2022
Fot. Kacper Godlewski

Influencerki Kasia Szymków, Alexii Teresa i Kasia Sawczuk, ponadczasowa moda z kolekcji wiosna-lato 2023 marki Patrizia Pepe i urzekająca sceneria Florencji to połączenie, którego nie sposób nie pokochać.

Estetyka kolekcji wiosna-lato 2023 marki Patrizia Pepe koncentruje się na haśle „Connected”, czego efektem są projekty będące odpowiedzią na prędkość miejskiego życia i sielankowe przerwy od niego spędzane na łonie natury. Według najnowszej koncepcji kobieta widziana oczami Patrizii Pepe chętnie przekracza granice, by stworzyć swój nowy, niepowtarzalny styl, w którym instynktowne wyrażanie samej siebie przeplata się z racjonalizmem. Dzięki temu osiąga wewnętrzną równowagę i pogodę ducha.

Fot. Kacper Godlewski

City break po włosku

Równie błogiego stanu podczas wspólnego wyjazdu do Florencji zaznały Kasia Szymków, Alexii Teresa i Kasia Sawczuk, którym włoski city break pozwolił oderwać się od wymagającej codzienności. Kierunek ich podróży nie był przypadkowy – ze stolicy Toskanii wywodzi się marka Patrizia Pepe, której moda towarzyszyła influencerkom na każdym kroku. Odpoczynek, który zafundowały sobie Kasia Szymków, Alexii Teresa i Kasia Sawczuk należał do intensywnych.

Fot. Kacper Godlewski

Mimo że lista punktów obowiązkowych do zrealizowania podczas wyjazdu była bardzo długa, ich odhaczanie okazało się jednak czystą przyjemnością. Śniadanie w urokliwej knajpce, lunch w dobrej restauracji, popołudniowy koktajl w modnym barze i kolacja z widokiem na miasto przeplatały się ze spacerami klimatycznymi uliczkami, chwilami oddechu w parkach i ogrodach, nieplanowanymi zakupami i spontanicznym uwiecznianiem pięknych chwil. A o te we Florencji nietrudno. Pamiątką po tych najwspanialszych jest sesja zdjęciowa zrealizowana przez Vogue Polska we współpracy z marką Patrizia Pepe.

Fot. Kacper Godlewski

Florencja – królowa renesansu

Z Florencji wywodzą się najsłynniejsi uczeni, myśliciele i artyści – Michał Anioł, Dante Alighieri, Niccolò Machiavelli czy Sandro Botticelli. Tworzył tam również Leonardo da Vinci. To miejsce, które kryje w sobie magię i zachwyca na każdym kroku. Katedra Santa Maria del Fiore fascynuje monumentalizmem, Ponte Vecchio (most Złotników) urzeka panującą na nim atmosferą, a sztuka prezentowana w światowej sławy Galerii Uffizi zapiera dech w piersiach. By jednak poczuć klimat tego miasta, wystarczy dać pochłonąć się jego uliczkom.

Fot. Kacper Godlewski

Wiosna jest kobietą

Kasia Szymków, Alexii Teresa i Kasia Sawczuk urokom Florencji oddawały się w projektach z kolekcji wiosna–lato 2023 marki Patrizia Pepe. Ich stonowana kolorystyka pozwoliła wybrzmieć temu, co najważniejsze – osobowościom influencerek. Te z kolei doskonale współgrają z DNA włoskiej marki.

Kolekcja Patrizia Pepe na sezon wiosna-lato 2023 jest odzwierciedleniem kobiecej zmiennej natury. Sensualne projekty uwodzą półprzezroczystościami, asymetriami, wycięciami i seksownymi materiałami, takimi jak tiul czy ekologiczna skóra z efektem marszczenia. Kontrastują z nimi elementy zainspirowane męską garderobą. Alternatywę dla neutralnych kolorów tworzą z kolei energetyczne barwy, które pozwalają wyrazić najśmielsze kobiece oblicze. Kolekcja wiosna–lato 2023 marki Patrizia Pepe to nowoczesna moda, zarówno na co dzień, jak i wyjątkowe okazje. Stworzona z myślą o kobietach, które nie boją się być odważne.

Fot. Kacper Godlewski
Fot. Kacper Godlewski

Bohaterki sesji mają na sobie ubrania z najnowszej kolekcji Patrizia Pepe.

Specjalne podziękowania dla Palazzo San Niccolò oraz restauracji Angel Rooftop & Dining.

Fot. Kacper Godlewski

Credits
Zdjęcia: Kacper Godlewski
Reżyseria & montaż: Dominik Rosiński
DOP: Kacper Godlewski
Stylizacja: Marta Zaczyńska
MUA: Greta Ceccotti via BLEND Milan
Hair: Yuri Napolitano via Interlude Project
Produkcja: Marta Knaś
Asystentka produkcji: Kasia Krychowska
Muzyka: Repolinare

Bohaterki
Aleksandra Teresa Grzymska @alexiiteresa
Kasia Sawczuk @sawczukkasia
Kasia Szymków @jestem_kasia

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij