Znaleziono 0 artykułów
08.03.2023

Modna metamorfoza Kourtney Kardashian: Blond bob to fryzura sezonu

08.03.2023
Kourtney Kardashian (Fot. Getty Images)

Bob, nie od dziś uwielbiany przez gwiazdy, teraz stał się najbardziej pożądaną fryzurą sezonu. Na stylowe cięcie zdecydowały się już Hailey Bieber czy Zendaya. Do ich grona dołączyła właśnie Kourtney Kardashian, która postawiła na modną metamorfozę.

W latach 60. boba lansowały Twiggy, Barbra Streisand i Diana Ross. Dziś na krótkie cięcie decydują się takie gwiazdy, jak Penélope Cruz, Anne Hathaway, Billie Eilish oraz Anja Rubik. Fryzura nie tylko dodaje lekkości i świeżości, ale jest także łatwa w stylizacji. Pasuje każdemu, bez względu na owal twarzy, wiek czy teksturę włosów.

Teraz również Kourtney Kardashian nosi boba. I choć od dłuższego czasu pozostawała wierna czarnemu koloru włosów, ostatnio zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Skróciła ciemne kosmyki i przefarbowała je na blond. Zmianą pochwaliła się na Instagramie, publikując zdjęcia z salonu gier w Las Vegas. „Gdy twoje życie staje się skomplikowane, jedynym lekarstwem jest podróż z Hollywood do Las Vegas, z głośnikami podkręconymi na maksa” – podpisała fotografie, na których pozuje w oversize’owym T-shircie, lateksowej minispódniczce i czarnych kozakach.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij