Znaleziono 0 artykułów
15.06.2024

Księżna Kate powraca do pełnienia obowiązków i zachwyca w białej kreacji

15.06.2024
(Fot. Getty Images)

Księżna Kate w białej sukience Jenny Packham  i dopasowanym do niej kapeluszu Philipa Treacy’ego pojawiła się na dorocznych uroczystościach Trooping the Colour. Pomimo trwającej chemioterapii przyszła monarchini towarzyszyła rodzinie w tym wyjątkowym dniu. Żona księcia Williama pojawiła się publicznie pierwszy raz w tym roku.

W sobotę 15 czerwca w Londynie odbyło się święto narodowe Wielkiej Brytanii – Trooping the Colour, które jest połączone z paradą na cześć symbolicznych urodzin monarchy. Od kilku tygodni było wiadomo, że weźmie w nim udział król Karol III. Obecność księżnej Kate stała jednak pod znakiem zapytania ze względu na jej stan zdrowia.

(Fot. Getty Images)

Księżna Kate w białej kreacji i broszce zachwyciła na paradzie Trooping the Colour. Pojawiła się publicznie pierwszy raz w tym roku

Przyszła królowa i żona księcia Williama 14 czerwca wydała na oficjalnym koncie pary na Instagramie oświadczenie, w którym potwierdziła obecność na londyńskiej paradzie.  Nie mogę się doczekać udziału w wojskiej paradzie z okazji urodzin króla, podczas której będę towarzyszyć mojej rodzinie. Mam zamiar też wziąć udział w kilku oficjalnych spotkaniach w ciągu lata, ale jednocześnie wiem, że nie jestem jeszcze w pełni zdrowa – napisała żona księcia Williama.

(Fot. Getty Images)

 

W tym wyjątkowym dniu księżna Kate miała na sobie monochromatyczną sukienkę Jenny Packham, jednej ze swoich ulubionych projektantek, którą zdobiła czarno-biała kokarda. Żona księcia Williama uzupełniła look kapeluszem Philipa Treacy’ego oraz kolczykami Cassandry Goad, które miała na sobie podczas chrzcin księcia Louisa.

(Fot. Getty Images)

Jaki jest stan zdrowia księżnej Kate?

W poruszającym wpisie księżna Walii opowiedziała także o doświadczeniu chemioterapii. – Robię postępy, ale jak każdy, kto przechodzi chemioterapię, wiem, że są dobre i złe dni. W te złe czujesz się słaby, zmęczony i musisz dać swojemu ciału odpocząć. Ale w te dobre, kiedy czujesz się silny, chcesz wykorzystać to uczucie w pełniMoje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, w które czuję się wystarczająco dobrze, z przyjemnością angażuję się w życie szkolne, robię rzeczy, które dodają mi energii, i powoli zaczynam pracować z domu – napisała księżna Kate w mediach społecznościowych. 

Sobotnia parada to pierwszy raz od prawie sześciu miesięcy, kiedy księżna Kate pojawiła się publicznie. 

(Fot. Getty Images)

 

Katarzyna Pietrewicz
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Księżna Kate powraca do pełnienia obowiązków i zachwyca w białej kreacji
Proszę czekać..
Zamknij