Znaleziono 0 artykułów
19.06.2023

Książę Louis i Kate jak Harry i księżna Diana ponad 30 lat temu

19.06.2023
Fot. Getty Images

Księżna Kate w zielonej kreacji i miny jej synka księcia Louisa kradną uwagę świata podczas tegorocznych obchodów brytyjskiego święta Trooping the Colour. Fani rodziny królewskiej zauważają, że to kadry, które do złudzenia przypominają zdjęcia Diany z małym Harrym sprzed 34 lat.

W sobotę 17 czerwca w Londynie odbyło się święto narodowe Wielkiej Brytanii – Trooping the Colour, które jest połączone z paradą na cześć symbolicznych urodzin monarchy. Jednak to nie świeżo koronowany Karol III był tego dnia gwiazdą, ale jego pięcioletni wnuk. Książę Louis nie zawiódł swoich fanów i skradł tego dnia show, tak samo jak zrobił to podczas majowej koronacji. Mały książę nic sobie nie robi z królewskiej etykiety i stroi niefrasobliwe miny, które błyskawicznie krążą po sieci, stając się wiralami.

Księżna Kate w zielonej sukience i kapeluszu jak księżna Diana sprzed lat

Tym razem jednak oprócz grymasów znudzonego ceremonią Louisa uwagę zwraca również księżna Kate – zdjęcie z synem do złudzenia przypomina kadry sprzed 34 lat, gdy Lady Diana podobnie próbowała utemperować małego Harry’ego. Obrazek łączą nie tylko zabawne miny chłopców, ale również kreacje ich mam. Księżna Kate podczas tegorocznych obchodów Trooping the Colour miała niemal identyczną zieloną kreację z kapeluszem, jaką w 1989 roku założyła Diana.

Fot. Getty Images

To nie pierwszy raz, gdy księżna Kate składa swoim ubiorem hołd Dianie i na ważne uroczystości oraz wyjazdy służbowe zakłada stylizacje inspirowane garderobą Lady Di. Czasem są to całe projekty lub, jak w przypadku sukni ślubnej, dodatki przywołujące pamięć o tragicznie zmarłej w 1997 roku księżnej.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Książę Louis i Kate jak Harry i księżna Diana ponad 30 lat temu
Proszę czekać..
Zamknij