Znaleziono 0 artykułów
05.05.2022

Kate Middleton pokazuje, jak nosić sukienkę w szmaragdowym odcieniu

05.05.2022
Fot. Getty Images

Księżna Cambridge wręczyła w Londynie nagrodę królowej Elżbiety II dla młodego projektanta. Na wydarzeniu organizowanym przez British Fashion Council, zachwycała w zielonej sukience Edeline Lee. 

Od 2018 roku British Fashion Council wybiera początkującego projektanta, któremu wręcza nagrodę królowej Elżbiety II. To wyraz uznania dla roli, jaką przemysł mody odgrywa w brytyjskim społeczeństwie. Wyróżniony twórca musi wykazywać się oryginalnością i innowacyjnością. 

Fot. Getty Images

W tym roku nagrodzony został Saul Nash, a statuetkę wręczyła mu Kate Middleton. Księżna po raz kolejny udowodniła, że jest mistrzynią eleganckich stylizacji. Na wydarzenie przybyła w szmaragdowej kreacji kanadyjsko-brytyjskiej projektantki Edeline Lee. Dopasowaną sukienkę midi, z dłuższymi rękawkami i golfem, spinał w talii pasek ze złotym zapięciem. Stylizację uzupełniła kopertówką i zamszowymi szpilkami Emmy London oraz kolczykami od Nadii Ireny. 

Saul Nash założył markę z odzieżą męską w 2018 roku. – Nash w wyjątkowy sposób łączy funkcjonalność, technologię i krawiectwo, co zaowocowało nowym podejściem do luksusowej odzieży sportowej. Projekty prezentuje w postaci pięknej i efektownej choreografii. Jesteśmy dumni, że możemy docenić Saula i z niecierpliwością czekamy na rozwój jego marki – powiedziała w oświadczeniu szefowa British Fashion Council Caroline Rush.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kate Middleton pokazuje, jak nosić sukienkę w szmaragdowym odcieniu
Proszę czekać..
Zamknij