Znaleziono 0 artykułów
08.11.2022

Kylie Jenner w uggach na platformie

08.11.2022
Kylie Jenner (Fot. Getty Images)

Po tym, jak spektakularnie powróciły na fali mody na Y2K, uggi z każdym tygodniem zdobywają kolejnych fanów. Kontrowersyjne buty pokochały siostry Gigi i Bella Hadid, piosenkarka Dua Lipa, a teraz także Kylie Jenner

Choć Kylie Jenner zdarzało się już wcześniej nosić uggi, to w sezonie jesień-zima 2022 do ich fanklubu dołączyła 6 listopada w Midtown w Nowym Jorku. Jenner, idąc do hotelu, postawiła na wygodny, bezpretensjonalny look z komfortowymi, choć jednocześnie kontrowersyjnymi butami w roli głównej. Wysokie obcasy zamieniła na watowane, miękkie obuwie – uggi na platformie, najnowszy model wypuszczony przez markę. Założyła do nich czarną, skórzaną kurtkę oversize, a pod spód białą dzianinową maksi. Całość dopełniła ciemną, torebką ze skóry z metalowymi elementami oraz okularami z czarnymi szkłami, włosy związała w ciasny kok, a usta podkreśliła jasnoróżową szminką.

Kylie Jenner w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Watowane buty z zamszu, podobnie jak choćby print panterki, mają swoje lepsze i gorsze momenty w modzie. Gdy powróciły, australijska marka, która stoi za uggami, rozpoczęła działalność także w innych obszarach. W tym roku przedstawiła swój pierwszy mebel – kanapę Ugg, którą zaprojektował Harry Nurieva z Crosby Studio, współpracujący wcześniej m.in. z Balenciagą i Nike.

Agnieszka Brzostowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kylie Jenner w uggach na platformie
Proszę czekać..
Zamknij