Znaleziono 0 artykułów
31.05.2021
Artykuł sponsorowany

Luksusowe samochody w leasingu

31.05.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Marzysz o limuzynie Rolls-Royce, którą jeżdżą koneserzy luksusu? Chcesz przemierzać szosy w superszybkim McLarenie? A może podobają ci się wykonane ręcznie modele BMW ALPINA? Teraz zakup luksusowego samochodu ułatwia „Leasing 103% Na prostych zasadach” Auto Fus Group Finance & Insurance.

Grupa Auto Fus od lat prowadzi salony BMW i MINI. Firma, posiadająca salony w Warszawie i Białymstoku, oferuje także najbardziej ekskluzywne marki motoryzacyjne: Rolls-Royce, BMW ALPINA i McLaren. Dla klientów dział AFG – Finance & Insurance stworzył specjalną ofertę „Leasing 103 % Na prostych zasadach” bazującą na doświadczeniu rodzinnej firmy na zwyżkującym rynku dóbr luksusowych, w którym największy udział mają właśnie samochody. Auto Fus Group sprzedaje rocznie kilkadziesiąt samochód marek Rolls-Royce, ALPINA i McLaren.

Rolls-Royce: Samochody miłośników luksusu

Tej legendarnej brytyjskiej marki, będącej synonimem luksusu od 110 lat, nikomu nie trzeba przedstawiać. Statuetka skrzydlatej damy na chłodnicy to symbol klasy. W ostatnich latach, dzięki udanym premierom nowych modeli, Rolls-Royce notuje rekordową sprzedaż na świecie i w Polsce. Powodzeniem cieszą się klasyczna limuzyna Ghost, o numer mniejsza od flagowego Phantoma, a prawdziwym przebojem pozostaje monumentalny SUV Cullinan jeden z najbardziej zaskakujących samochodów ostatnich lat.

McLaren: Najszybszy na szosie

McLaren to kolejna brytyjska legenda, tym razem samochodów sportowych. Dwuosobowe McLareny są niezwykle wyrafinowane i nowoczesne (łącznie z zastosowaniem napędów hybrydowych).

(Fot. Materiały prasowe)

Doskonałe osiągi nie oznaczają, że nie da się nimi jeździć na co dzień. McLareny, mimo mocy przekraczającej nieraz 700 KM, nadają się do normalnego użytkowania. A przy tym na ulicy prezentują się zjawiskowo.

Alpina: Autorskie modele BMW

(Fot. Materiały prasowe)

Wreszcie BMW ALPINA – najbardziej niszowa z tej trójki. Wśród pasjonatów motoryzacji ta bawarska marka zyskała status kultowej, choć jej pojazdy laikowi trudno odróżnić od zwyczajnych BMW. Firma od lat specjalizuje się w budowaniu niemal od nowa i wedle indywidualnych potrzeb autorskich wersji wybranych modeli BMW. Słowo „produkuje” byłoby tu nie na miejscu, bo modele BMW ALPINA powstają całkowicie ręcznie, dostępne są tylko na zamówienie i w ściśle limitowanych seriach. Mają wzmocnione silniki, podwozia i indywidualnie projektowane wnętrza. Filozofią BMW ALPINA jest maksymalne uwydatnienie wszystkich najlepszych cech BMW.

Wyjątkowe wymagania

Nabywcy luksusowych samochodów mają wysokie wymagania, także jeśli chodzi o proces zakupu. Najpowszechniejszy w tym segmencie leasing  bywa skomplikowany, czasochłonny i obfitujący w pułapki, np. ukryte koszty, nierzadko znacznie zmniejszające atrakcyjność oferty.

Analiza potrzeb doprowadziła specjalistów z Auto Fus Group do wniosku, że najcenniejszym dobrem jest czas. W myśl tej zasady zrewidowali cały proces leasingu, od oferty finansowania po odbiór auta w salonie, aby maksymalnie go skrócić i ułatwić. „Leasing 103 % Na prostych zasadach” cechuje elastyczność warunków finansowych: od 0 do 45 proc. wpłaty wstępnej i od 24 do 60 miesięcy trwania umowy. Dla przyjętych wzorcowych wartości, czyli 25 proc. opłaty wstępnej i umowy na trzy lata, powstał leasing 103 %. Niezależnie od indywidualnego dopasowania jego parametrów, klient nie musi się obawiać o pogorszenie warunków finansowania, bo marża pozostaje na stałym poziomie, a ponadto wszelkie dodatkowe koszty w ramach tabeli opłat i prowizji zastępuje przejrzysta, zryczałtowana opłata roczna.

Od końca kwietnia z oferty „Leasing 103 % Na prostych zasadach” skorzystało już kilkunastu klientów. Jeden z nich wyjechał z salonu już dwa dni po rozpoczęciu formalności. Jak mówi Michał Łuczak, Head of Finance and Insurance w Auto Fus Group, ofertę docenia większość nabywców trzech luksusowych marek, zwłaszcza ci, którzy planują wykupić auto po zakończeniu okresu leasingowania.

Wojciech Jurecki
Proszę czekać..
Zamknij