Znaleziono 0 artykułów
10.10.2020

LEBRAND podbija świat

10.10.2020
(Fot. Lola Banet)

Polska marka słynąca z eleganckich damskich garniturów, zwiewnych sukienek i kobiecych koszul w przedsprzedaży na amerykańskiej platformie Moda Operandi! 

Platforma Moda Operandi została założona w 2010 roku i od tego czasu umożliwia klientom zamawianie luksusowej odzieży w przedsprzedaży bezpośrednio od projektantów, zaraz po prezentacji kolekcji. Koncepcja powstała z pomysłu Lauren Santo Domingo, współzałożycielki sklepu, która dostrzegła rozdźwięk między wyrazistą modą z wybiegów a odzieżą dostępną w butikach. 

(Fot. Lola Banet)

8 października do grona luksusowych domów mody dostępnych na modaoperandi.com dołączyła polska marka LEBRAND, rozpoczynając sprzedaż swojej najnowszej kolekcji w opcji Trunkshow. To system stworzony przez Lisę Aiken, Fashion & Buying Director platformy – polega na możliwości zakupu najnowszej kolekcji w przedsprzedaży. LEBRAND będzie sąsiadować z projektami Giambattisty Valli, Paco Rabanne, czy Simone Rocha.

Kolekcja LEBRAND na sezon wiosna-lato 2021 powstawała w czasie wielkiego niepokoju, niepewności i kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa. Dlatego twórcy zdecydowali się na eliminację zbędnych elementów, stawiając na ponadczasowe modele, które już są dostępne na stronie modaoperandi.com.

Fotograf: Lola Banet

Stylizacja: Olivia Kijo

Modelka: Iza Strzelczyk/ Specvto Models

MUA: Aneta Kostrzewa

Asysten fotografa: Karen Manukian

(Fot. Lola Banet)

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij