Znaleziono 0 artykułów
09.02.2024

Lila Moss w ulubionych skinny jeans swojej mamy Kate Moss, w wieczorowym wydaniu

09.02.2024
Lila i Kate Moss / (Fot. Getty Images)

Modelka Lila Moss, ambasadorka YSL Beauty, pojawiła się na evencie francuskiego domu mody w Nowym Jorku w stylizacji, w której przypominała swoją mamę Kate Moss. Głównym elementem tego looku były skinny jeans.

Lila Moss w stylizacji z wąskimi spodniami, transparentnym topem i szpilkami pokazała wieczorową odsłonę ulubionych skinny jeans.

Lila Moss jak mama Kate Moss w skinny jeans

Mimo że od kilku sezonów króluje moda na spodnie z szerokimi nogawkami, baggy jeans oraz dzwony, Kate i Lila Moss są wierne wąskim modelom. Supermodelka Kate Moss lansowała je na początku lat 2000. i nosi do dziś. Przy wielu okazjach udowadnia, że skinny jeans to niezastąpiony model spodni, wszystko zależy od tego, jak będziemy je stylizować.

Ten model opolubiła też Lila Moss. Modelka, podobnie jak jej mama, nosi skinny jeans na każdą okazję, odpowiednio dobierając dodatki. Podczas eventu YSL Beauty w Nowym Jorku zaprezentowała wieczorową wersję stylizacji z tym modelem. Czarne dżinsy stały się bazą do stworzenia looku, który sprawdziłaby się również 20 lat temu w wydaniu Kate Moss.

Lila Moss w skinny jeans / (Fot. Getty Images)

Lila dobrała do spodni transparentny top oraz czarne klasyczne szpilki. Ten minimalistyczny look jest dobrą propozycją na stylizację na imprezę, randkę czy wieczór z przyjaciółmi.

Ikona stylu Kate Moss do dziś inspiruje kolejne pokolenia, które na nowo odkrywają jej styl z lat 90. i 2000. – fanki mody, ale też projektanci inspirują się chociażby noszoną przez nią chętnie naked dress.

Kate Moss w 2011 roku / (Fot. Getty Images)

Zarówno Kate, jak i Lila Moss pokazują, jak kobiety z różnych pokoleń mogą stylizować te same trendy, na wiele różnych sposobów.

Lila Moss inspiruje się stylem mamy Kate Moss

To nie pierwszy raz, kiedy Lila Moss pojawiła się w stylizacji inspirowanej ponadczasowym stylem swojej mamy. Młoda modelka chętnie nosi różne wersje wspomnianej naked dress czy minimalistyczne, bieliźniane modele sukienek.

Z łatwością i nonszalancją kompletuje zestawy ze skórzanymi kurtkami i płaszczami, noszonymi zarówno do romantycznych sukienek, jak też jeansów i t-shirtów. I Kate, i Lila noszą balerinki, niezależnie od obowiązujących trendów. Na czerwony dywan obie MET Gali wybrały sukienki w odcieniu delikatnej brzoskwini. Na co dzień stawiają na wygodę i niezastąpione dżinsy, ostatnio coraz częściej są to skinny jeans.

Zobacz również:

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij